رستوران آولو

شهر کوش آداسی مملو از جاذبه های گردشگری جذاب می باشد که سبب محبوبیت آن نزد گردشگران شده است. علاوه بر مکان های گردشگری، رستوران های زیادی نیز در این شهر وجود دارد که یکی از آن ها رستوران آولو می باشد.
در رستوران آولو انواع غذاهای محلی سرو می شود که گردشگران تور کوش آداسی می توانند از آن ها میل کنند و لذت ببرند. علاوه بر تنوع بالای غذاهای بومی، غذاهای بین المللی، غذاهای مدیترانه ای و غذاهای خاورمیانه هم در این رستوران طبخ می شود که میهمانان می توانند از آن ها سفارش دهند. لازم به ذکر است که بگوییم غذاهای حلال هم در رستوران آولو سرو می شود.

یخچال هایی که در رستوران در معرض دید قرار دارد، سبب می شود که میهمانان با دیدن غذاها و دسرهای رنگی به وجد آمده و سفارشات مورد علاقه خود را انتخاب کنند. علاوه بر وعده های اصلی روزانه، آخر شب هم در این رستوران غذا سرو می شود و آن دسته از گردشگرانی که با تور کوش آداسی راهی این شهر شده اند و شب هنگام به هتل خود رسیده اند، می توانند در این رستوران غذا میل کنند.
از امکانات خوب رستوران آولو می توان به امکان رزرو میز، ویلچر، صندلی مخصوص کودکان، تحویل درب منزل، اینترنت رایگان و بیرون بر اشاره کرد که گردشگران تور ترکیه می توانند از آن ها بهره ببرند.
کارکنان رستوران آولو با اخلاقی نیکو و رفتاری مناسب پذیرای میهمانان هتل هستند. فضای رستوران هر روزه مورد نظافت قرار می گیرد و به همین دلیل همیشه تمیز است. قیمت غذاهای این رستوران باکیفیت نسبت به خدماتی که ارائه می دهد مناسب است. در بخشی از رستوران آولو فضای باز زیبایی وجود دارد که علاقه مندان می توانند در آن جا غذای خود را میل کنند. ساعت کاری رستوران از 8 تا 19 می باشد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما