رستوران عمارت شاپوری

📅 انتشار : 1397/09/03 📅 بروزرسانی : 1397/09/03 بازدید : 1229

در این مقاله به معرفی یکی از بهترین رستوران های شهر شیراز که رستوران عمارت شاپوری می باشد، خواهیم پرداخت اگر از علاقمندان به شکم گردی در سفر هستید تا پایان این نوشته لحظه آخر را همراهی کنید تا به اتفاق منو، کیفیت و امکانات رستوران عمارت شاپوری را بررسی کنیم.

 

 
رستوران عمارت شاپوری که در خیابان انوری شهر شیراز واقع شده است یکی از بهترین و در عین حال گران قیمت ترین رستوران های این شهر به شمار می آید و مناسب قرار های دو نفره، ضیافت های خانوادگی و قرار های رسمی می باشد.
طراحی رستوران عمارت شاپوری به سبک سنتی بوده و صرف غذا در این رستوران می تواند تجربه بسیار جالبی باشد، این مجموعه دارای فضای باز نیز می باشد و در شب های تابستان می توانید در فضای باز این رستوران غذای خود را نوش جان کرده و از دیدن طراحی زیبا و سنتی رستوران لذت ببرید.
در این رستوران امکانات بسیاری برای مشتریان در نظر گرفته شده است که برخی از آن ها عبارتند از سرویس بهداشتی و موسیقی زنده.
خوب است بدانید که این رستوران در داخل یکی از عمارت های دوره پهلوی واقع شده است و بنای آن ارزش تاریخی نیز دارد.
در منوی این رستوران انواع غذا های لذیذ ایرانی نظیر شیشلیک، خوراک گردن، خوراک ماهیچه، کباب بختیاری، کباب لاری گوشت، کباب قفقازی، کباب برگ، کباب سلطانی، ته چین و همچنین غذا های بین المللی مانند فیله فرانسوی، فیله مینون، تورنادو و غیره به چشم می خورد.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم رستوران عمارت شاپوری در لیست رستوران های گران قیمت شیراز قرار می گیرد و علت این امر نیز کیفیت بی نظیر منو و همچنین فضای بسیار زیبا و سنتی رستوران می باشد اگر قصد سفر با تور شیراز را دارید رفتن به این رستوران را فراموش نکنید.
گردشگران تور شیراز باید توجه داشته باشند که ساعت کاری این مجموعه از 9:00 تا 24:00 می باشد.
آدرس : شیراز- خیابان انوری-جنب ساندویچی 110- باغ و عمارت شاپوری
تلفن: 32347491-0711 
لازم به ذکر است 
ظرفیت  این رستوران 100 الی 150 نفر است.
 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 103 کاربران به رستوران عمارت شاپوری