رستوران دلماما ایروان

📅 انتشار : 1397/08/23 📅 بروزرسانی : 1401/11/05 بازدید : 673
رستوران دلماما ایروان
رستوران دلماما ایروان
رستوران دلماما ایروان
رستوران دلماما ایروان
ایروان یکی از مهم ترین شهرهای ارمنستان می باشد که مکان های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. بسیاری از گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند، با قصد تجربه کردن غذاهای بومی آن تمایل دارند به رستورانی مناسب بروند.

معرفی رستوران دلماما ایروان

رستوران دلماما ایروان یکی از بهترین رستوران های این شهر است که در سال 1998 در خیابان ابوویان احداث شد. جالب است بدانید که نام این رستوران از غذای دلمه گرفته شده و دلمه هایی که در آن سرو می شود بسیار خوشمزه و دلپذیر بوده و در سطح کل شهر معروف است، به طوری که اغلب توریست های تور ایروان برای خوردن این دلمه ها به دلماما می روند. دلمه های دلماما با دلمه هایی که تا به حال خورده اید فرق داشته و شیوه پخت آن کمی متفاوت است و طعمی دلچسب دارد. برای پخت این دلمه ها از گوشت راسته گاو همراه با رزماری، آبلیمو، فلفل چیلی و ماست موسیر استفاده می شود که طعمی فوق العاده را به آن می بخشد.
سفر به کشور زیبا و تاریخی ارمنستان!
در رستوران دلماما ایروان بسیاری از غذاهای محلی و بومی ارمنی با عطر و طعمی دلچسب طبخ می شود که مورد توجه گردشگران تور ارمنستان قرار گرفته است. لازم به ذکر است که بگوییم دلماما جزء رستوران های لوکس ارمنستان به حساب می آید و طبیعتا قیمت غذاهای آن گران می باشد. غذاهایی که در رستوران دلماما ایروان در اختیار میهمانان قرار می گیرد، تزئینی زیبا و چشم نواز دارد. 
رستوران دلماما ایروان ظاهر سنتی خود را از دیرباز حفظ کرده و همچنان دارای چیدمانی ساده و سنتی است. گردشگران تور ایروان همه روز بین ساعات 10 صبح تا 23 می توانند به این رستوران رفته و از منوی جذاب آن بهره ببرند و طعمی ماندگار را برای خود ثبت کنند. خوب است بدانید که این رستوران در سال 2009 بهترین رستوران کشور ارمنستان شناخته شد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به رستوران دلماما ایروان