رستوران داینیگ پود تایلند

📅 انتشار : 1397/04/20 📅 بروزرسانی : 1401/11/19 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 601

رستوران داینیگ پود تایلند
رستوران داینیگ پود تایلند
رستوران داینیگ پود تایلند

رستوران داینیگ پود تایلند، رستورانی متفاوت از تمام رستوران های این کشور است و گردشگران تور تایلند همواره تجربه ای متفاوت را در رستوران داینیگ پود تایلند می توانند داشته باشند. تایلند، جزء محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که سالان میزبان بیش از 40 میلیون گردشگر از سراسر دنیا است. این کشور به جاذبه های گردشگری، طبیعت سبز، معابد و سواحل بسیار زیبایی که دارد معروف است. در تایلند، می توان هتل ها، رستوران ها و کافه هایی را مشاهده کرد که منحصر به فرد بوده و می توانند خاطره خوبی را برای گردشگران بسازند. یکی از این رستوران های محبوب در این کشور، رستوران داینیگ پود تایلند است.

رستوران داینیگ پود تایلند، در شهر کوت واقع شده است. این رستوران در جنگل قرار دارد و چشم انداز زیبایی از دریا را برای گردشگران به ارمغان می آورد. یکی از ویژگی هایی که رستوران داینیگ پود دارد، میز ها و صندلی های آن است. میز و صندلی های این رستوران به صورت لانه کبوتر ساخته شده و هر خانواده ای که از این رستوران بازدید می کند، می تواند جدا از سایر افراد، با آرامش کامل علاوه بر دیدن چشم انداز بی نظیر جنگل و دریا، انواع غذاهای لذیذ و متنوع این رستوران را میل کنند. همچنین جالب است بدانید خدمه این رستوران، غذاها را توسط زیپ لاین برای گردشگران تور تایلند می آورند.

بهترین رستوران های تایلند - آشنایی با خوشمزه ترین رستوران های کشور تایلند

این رستوران تنوعی از انواع غذاهای تایلندی و دریایی را سرو می کند که توسط سرآشپزان مجرب طبخ می شوند و از بهترین طمع های غذاهای تایلندی را برای گردشگران به ارمغان می آورند. همچنین لازم به ذکر است این رستوران به دلیل اینکه جزء رستوران عجیب و غریب و متفاوت تایلند است، از قیمت نسبتا بالایی برخوردار بوده و میل کردن غذاها و نوشیدنی ها در رستوران داینیگ پود می تواند برای گردشگران تور تایلند گران تمام شود.

سفر به کشور تایلند با جاذبه‌های گردشگری فوق العاده دیدنی!
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.6 از 5 | از 100 کاربران به رستوران داینیگ پود تایلند