رستوران آب و برق کیش

📅 بروزرسانی : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 647
جزیره کیش واقع در خیلیج فارس، یکی از شهر های مهم و توریستی کشور ایران می باشد. این جزیره در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته، همین امر سبب شده گردشگران بسیاری از سر تا سر ایران و کشور های دیگر برای بازدید و تفریح به جزیره کیش سفر کنند. شهر کیش دارای رستوران های متنوع ایرانی و خارجی می باشد. یکی از رستوران های ایرانی این جزیره رستوران آب و برق کیش می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر به بررسی رستوران آب و برق کیش می پردازیم.
رستوران آب و برق در محدوده شهرک آب و برق کیش واقع شده است و متعلق به این شهرک می باشد. این رستوران غذا های خوش طعم ایرانی را با کیفیت بسیار بالا برای گردشگران تور کیش سرو می کند، همچنین غذا های دریایی تازه هم در این رستوران سرو می شود. منو رستوران بسیار کامل بوده و انتخاب های زیادی وجود دارد. به طور کلی این رستوران در دسته رستوران های سنتی جزیره قرار می گیرد. فضای داخلی این رستوران دارای معماری خاصی نمی باشد و طراحی آن بسیار ساده ، همراه با میز و صندلی های معمولی می باشد، همچنین این رستوران دارای ظرفیت پذیرایی از 100 مشتری را دارد. رستوران آب و برق در دو وعده نهار و شام برای گردشگران تور کیش و ساکنان کیش غذا سرو می کند. همچنین کارکنان این رستوران با روی خوش میزبان مشتریان خود هستند. از دیگر امکانات این رستوران می توان به اینترنت پر سرعت بی سیم اشاره کرد. هزینه صرف غذا در این رستوران مناسب تر از دیگر رستوران های این جزیره می باشد. ارزان بودن غذا های این رستوران دلیل بر بی کیفیتی غذا های آن نیست و دلیل این ارزانی را می توان لوکس نبودن فضای داخلی رستوران دانست.
آدرس رستوران: کیش، شهرک آب و برق، رستوران آب و برق کیش
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13177-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%A8-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 116 کاربران به رستوران آب و برق کیش