رستوران هفت خوان

شهر شیراز که یکی از مراکز مهم گردشگری در ایران است، سالانه میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری می باشد. اغلب گردشگران در سفر خود به هر مقصد گردشگری، به خوردن غذا در آن شهر و آشنایی با غذا های سنتی آن علاقه دارند. شهر زیبای شیراز نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر شما نیز قصد سفر به این شهر دیدنی را دارید با ما همراه باشید تا با یکی از بهترین رستوران های این شهر، یعنی رستوران هفت خوان آشنا شوید.

رستوران هفت خوان شیراز یکی از رستوران های مجلل این شهر است و همان طور که از نام آن پیداست، دارای هفت طبقه مجزاست که هر طبقه آن مختص سرو یک نوع غذا و خوردنی می باشد. نام این رستوران را هم می توان از هفت خوان رستم برداشت کرد و هم از این منظر به آن نگاه کرد که واژه خوان به معنی سفره است. در رستوان هفت خوان همه نوع غذای ایرانی و فرنگی سرو می شود. البته از فست فود های لذیذ آن هم نمی توان چشم پوشی کرد. در این رستوران هر کس با هر سلیقه و ذائقه، غذایی برای خوردن پیدا می کند.

از جمله رستوران های موجود در رستوران هفت خوان می توان به رستوران های فرود، بوفه آزاد سیندخت، فست فود بلیان، ملل و باربی کیو گرسیوز اشاره کرد. البته این رستوران بزرگ شامل چند کافی شاپ هم می شود، از جمله کافی شاپ های رستوران هفت خوان می توان به کافی شاپ گیسیا و زریر اشاره کرد. در مورد دکوراسیون رستوران، گردشگران تور شیراز جالب است بدانید، هر طبقه از رستوران را بر اساس نوع غذایی که در آن سرو می شود، طراحی کرده اند. نکته ای که نظر گردشگران تور شیراز را جلب خواهد کرد، فضای آرامش بخشی است که در همه طبقات این رستوران محسوس است.
در آخر گردشگران تور داخلی خوب است بدانید که این رستوران به جز سرو غذا، سالن های اختصاصی را برای ارائه خدماتی همچون برگزاری سمینار، جشن و همچنین سالن VIP برای پذیرایی از مهمانان ویژه تعبیه کرده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران هفت خوان

بنفشه 4 مهر 97
0
رستوران هفت خوان توی شرق تهران هم هست موسیقی زنده هم داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر