رستوران میا

شهر مارماریس یکی از شهرهای خوش منظر کشور ترکیه است که سالانه گردشگران زیادی را پذیرا می باشد و به همین دلیل رستوران های زیادی در این شهر گشوده شده است. یکی از این رستوران ها رستوران میا می باشد که رستورانی بسیار زیبا و شیک در دل شهر است.
دکوراسیون داخلی رستوران میا، فانتزی و لوکس بوده و یکی از بهترین رستوران های شهر به حساب می آید که گردشگران تور مارماریس می توانند لحظات خوب و خاطره انگیزی را در آن برای خود رقم بزنند. چشم انداز بی همتای این رستوران یکی از دلایل محبوبیت آن بوده است. در رستوران میا هم فضای داخلی و هم فضای خارجی برای صرف غذا در نظر گرفته شده است.
غذاهای رستوران میا بین ساکنان شهر و گردشگران تور مارماریس مشهور بوده و طرفداران خاص خود را دارد. انواع غذاهای اصیل و غذاهای محلی مارماریس را می توانید در این رستوران تجربه کنید و از آن لذت ببرید. رستوران میا یک ویژگی بسیار محبوب دارد و آن اجرای موسیقی زنده کلاسیک است که به صورت همیشگی اجرا می شود. صرف غذا در شهر مارماریس می‌تواند به یک تجربه بی نظیر برای گردشگران تور ترکیه تبدیل شود. اکثر رستوران‌ها و کافه‌های مارماریس در کنار ساحل قرار دارند، از همین رو مکان‌هایی بسیار دلنشین و پرطرفدار برای گذراندن وقت و صرف غذا هستند. رستوران‌هایی که افزون بر چشم‌اندازی زیبا دارای موسیقی زنده بوده و این تجربه را به خاطره ‌ای فراموش ‌نشدنی تبدیل می‌کنند. ساعت کاری این رستوران از ساعت 19 تا 30 دقیقه بامداد است. برای خوردن غذایی خوش مزه و تجربه طعم واقعی غذاهای محلی و سنتی مارماریس این رستوران انتخاب مناسبی است. علاوه بر غذا، قیمت ها، فضای داخلی و سرویس ‌دهی رستوران میا عالی است. چشم‌انداز میا مارماریس از نکات جذابی است که نمی‌توان آن را نا دیده گرفت. طعم غذایی خوشمزه، منظره چشم نواز و نوای یک موسیقی کلاسیک، تجربه‌ ای تکرار نشدنی در این رستوران را رقم می زند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران میا

پرستو 4 مهر 97
0
تو لیست رستوران های مارماریس رستوران میا یکی از بهترین رستوران ها به شمار می رود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر