رستوران پایاب کیش

بی تردید همه ما می دانیم یکی از بهترین و لذت بخش ترین قسمت های سفر، غذا خوردن و رفتن به رستوران های آن شهر است. جزیره زیبا، دیدنی و توریستی کیش از این قاعده مستثنی نیست. این جزیره که هر ساله از گردشگران داخلی و خارجی بسیاری استقبال می کند، دارای رستوران های متعدد زیبا، مدرن، لوکس و سنتی بسیاری است که ما در این مقاله قصد داریم یکی از رستوران های زیبا و سنتی این جزیره یعنی رستوران پایاب کیش را برای شما گردشگران عزیز معرفی کرده و اطلاعاتی جامع درباره آن در اختیارتان قرار دهیم.
رستوران پایاب کیش در جوار مجموعه ورزشی المپیک و مجموعه تاریخی پایاب قرار داشته و داشتن فضای سنتی و گرم و صمیمی آن را به رستوانی منحصر به فرد و پر طرفدار تبدیل کرده است. 
منوی رستوران پایاب کیش از انواع غذا های فرنگی و ایرانی تشکیل شده است. لازم به ذکر است که ظرفیت صندلی ها و تخت های این رستوران سر جمع 300 نفر می باشد.
دکوراسیون این رستوران از تخت های سنتی بزرگ و کوچک به همراه پشتی در فضای باز رستوران، میز و صندلی های کوچک فلزی که در امتداد هم چیده شده اند، دیوار هایی با معماری سنتی، حوض های آبی رنگی که در میان آنان کوزه های بزرگی نقش بسته و همچنین آلاچیق بزرگ و زیبا تشکیل شده است. آلاچیق موجود در رستوران پایاب کیش به منظور پخش موزیک زنده استفاده می شود، به همین دلیل به این رستوران، رستوران موزیکال پایاب نیز گفته می شود. از امکانات این رستوران می توان به Wi-Fi رایگان، اجرای موزیک زنده، ارسال سرویس رایگان و امکانات رزرواسیون میز اشاره کرد. لازم به ذکر است در این رستوران موزیکال، چایخانه ای نیز به منظور سرو چای تعبیه شده است.
ساعت کاری رستوران پایاب کیش از ساعت 12:30 تا 15:30 و از ساعت 20:30 تا 00:30 بوده و در این ساعات پذیرای گردشگران تور کیش می باشد.

نظرات مردم درباره رستوران پایاب کیش

نیما 4 مهر 97
3
رستوران پایاب کیش مکان خیلی خوبی هست و می تونید حتی جشن تولد و دیگر جشن ها رو توی این رستوران بگیرید خدمات خوبی ارائه میدن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر