رستوران باغ زیتون مشهد

شهر مشهد علاوه بر حرم مطهر هشتمین امام شیعیان، مکان های گردشگری زیادی را در خود جای داده و به همین دلایل افراد زیادی هرساله به این شهر مقدس سفر می کنند. یک بخش بسیار مهم که همواره در سفر از اهمیت ویژه ای برخوردار است، صرف غذایی با کیفیت می باشد. در این شهر نیز رستوران های زیادی برای رفاه حال توریست ها تاسیس شده که یکی از آن ها "رستوران باغ زیتون مشهد" می باشد.
رستوران باغ زیتون مشهد دارای دو شعبه در این شهر می باشد که گردشگران تور مشهد با توجه به محل اسکانشان می توانند به هر یک از این 2 شعبه که نزدیک تر می باشد بروند و تجربه ای متفاوت از طعم غذاهای ایتالیایی داشته باشند.
شعبه یک رستوران باغ زیتون در بلوار ملک آباد، ملک آباد 13 و در نبش چهار راه اول قرار دارد. همچنین شعبه دو آن در بلوار سجاد، بهار 10 و در خیابان سوم واقع شده است. رستوران باغ زیتون مشهد یکی از رستوران های متفاوت ایران می باشد که به هیچ عنوان از سوسیس و کالباس در غذاهای خود استفاده نمی کند. اگر شما هم جزء آن دسته از گردشگران تور مشهد هستید که به سلامت خودتون اهمیت می دهید، می توانید با خیال راحت به این رستوران بروید و غذای سالمی را میل نمایید.

از ویژگی های بسیار خوب شعبه دوم این رستوران می توان به دارا بودن دستگاه پوز، بیرون بر، امکان رزرو و پارکینگ اشاره کرد. مسافران و گردشگران تور داخلی که همراه با خودروی شخصی به این شهر سفر می کنند، می توانند اتومبیل خود را در پارکینگ رستوران پارک کنند و با امنیت خاطر به غذا خوردن در آن بپردازند. همچنین اگر به هنگام رفتن به رستوران باغ زیتون پول نقد به همراه نداشتید، امکان استفاده از دستگاه پوز را دارید. لازم به ذکر است که بگوییم فضای رستوران نسبتا کوچک بوده و گنجایش آن تنها 60 نفر می باشد.
با توجه به ظرفیت محدود رستوران باغ زیتون مشهد، بهتر است شما گردشگران تور مشهد پیش از مراجعه به آن نسبت به رزرو میز خود اقدام کنید تا به راحتی بتوانید در آن غذا میل کنید. سبک آشپزی در این رستوران بین المللی بوده و غذاها توسط آشپزان ماهر طبخ می شود. میز و صندلی های این رستوران ساده و به رنگ چوب بوده و فضایی ساده را ایجاد کرده که غذا خوردن را لذت بخش کرده است.
در شعبه دوم رستوران باغ زیتون استیک های بسیار لذیذی سرو می شود که طرفداران خاص خودش را دارد. غذاهایی که در این رستوران در اختیار مشتریان و گردشگران تور مشهد قرار می گیرد، تزئینی چشم نواز دارد که اشتها برانگیز بوده و لذت غذا خوردن را در آن ها چند برابر می کند. منوی این رستوران بسیار وسوسه کننده بوده و دارای غذاهای متنوع و خوشمزه ای است که باعث محبوبیت آن نزد شهروندان مشهدی و گردشگران تور مشهد گشته است.
یکی دیگر از ویژگی های رستوران باغ زیتون مشهد استفاده از مواد غذایی تازه می باشد. خوب است بدانید که مواد غذایی به هیچ عنوان در این رستوران به مدت طولانی نگهداری نمی شود و حتی از سبزیجات ضد عفونی شده در طبخ غذاها و تزئین آن ها استفاده می شود. با وجود این ویژگی های منحصر به فرد، سطح قیمت ها در رستوران باغ زیتون مشهد کمی بالا بوده که ارزش سلامت را دارد. این رستوران زیبا تا ساعت 23 آماده خدمت رسانی به گردشگران تور مشهد می باشد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران باغ زیتون مشهد

هیراد 9 مرداد 97
0
چقدر متنتون در رابطه با رستوران باغ زیتون مشهد کم بود لطف می کنید آدرس هم بگید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای مشهد

تور مشهد 16 و 17 آذر 99
3 شب
معراج معراج
معراج معراج
قصر شایان
16 آذر - 20 آذر

تور مشهد از کرمانشاه 11 آذر 99
4 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
گردشگر زمان
11 آذر - 14 آذر

تور مشهد 6 و 8 آذر 99
4 شب
تابان تابان
معراج معراج
قصر شایان
8 آذر - 12 آذر

تور مشهد 8 آذر 99
3 شب
کاسپین کاسپین
کاسپین کاسپین
گردشگر زمان
8 آذر - 11 آذر

تور مشهد 8 و 9 آذر 99
3 شب
تابان تابان
وارش وارش
قصر شایان
8 آذر - 12 آذر

تور مشهد 10 آذر 99
2 شب
معراج معراج
معراج معراج
اسطوره بیستون
10 آذر - 12 آذر

تور مشهد 20 و 21 و 22 آذر 99
2 شب
معراج معراج
معراج معراج
ندا پرواز
21 آذر - 24 آذر

تور مشهد 8 آذر 99
4 شب
کاسپین کاسپین
کاسپین کاسپین
گردشگر زمان
8 آذر - 12 آذر

تور مشهد 8 آذر 99
2 شب
تابان تابان
آتا آتا
گردشگر زمان
8 آذر - 10 آذر

تور مشهد از تبریز 9 آذر 99
3 شب
آتا آتا
آتا آتا
اسطوره بیستون
9 آذر - 12 آذر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما