رستوران انرژی کیش

📅 بروزرسانی : ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازدید : 1187

از رستوران‌های فوق‌العاده جزیره کیش رستوران انرژی بوده که شامل بخش‌های متفاوت است. یک قسمت فضای آزاد و سرپوشیده و قسمتی دیگر به فضای سنتی اختصاص داده شده و جزو یکی از نزدیک‌ترین رستوران‌های نزدیک به دریا است. منوی این رستوران شامل ایرانی، دریایی، گیاهی و فرنگی بوده و همچنین اجرای موسیقی زنده حال و هوای دیگری را برای مهمانان این رستوران در هنگام صرف غذا ایجاد کرده است. 


رستوران انرژی ظرفیتی برابر با ۵۰۰ نفر در اسکله دارد، همچنین هر شب برنامه‌های DJشو و استنداپ کمدی در این رستوران برگزار می‌شود. رستوران انرژی کیش به‌صورت ۲۴ ساعته با سرو صبحانه، ناهار، شام آماده پذیرایی مهمانان است.

 
 
گزارش مشکل
نظرات کاربران درباره رستوران انرژی کیش
ر- پرورش دی 1399
20 نفر پسندیدند
امروز برای اولین بار با خانواده به این فودکورت رفتیم و دیگه هرگز اینجا نخواهم رفت. قیمتها دقیقا ۵۰ درصد گران تر از رستوران‌های دیگر و کیفیت غذا ها افتضاح!!! مواد غذایی مونده - برخورد پرسنل بسیار بد و کاملا غیر حرفه ای. وقتی وارد شدیم جلوی درب رستوران داخل حیاط تعداد زیادی سگ داخل قفس بود که حال ما رو بسیار بد کرد. صحنه ای عجیب تر از این صحنه ندیده بودم. ا آشپزخانه های فودکورت بسیار کثیف و بهم ریخته!!! خلاصه اصلا ارزش رفتن و غذا خوردن در این مکان ندارد.

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/1113-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 128 کاربران به رستوران انرژی کیش