رستوران پاریس

تایلند دارای رستوران ها و کافه های زیادی است و یکی از بهترین رستوران های این کشور که بین گردشگران تور تایلند محبوبیت خاصی دارد رستوران پاریس نامیده می شود. این رستوران که در قلب بانکوک پایتخت تایلند قرار دارد و می توان از رستوران پاریس بعنوان یک رستوران فرانسوی نام برد. یکی از مواردی که این رستوران را مشهور کرده قیمت های مناسب و نسبتا ارزان غذاها است که نسبت به کیفیت غذاها برای گردشگران تایلند و حتی ساکنان شهر بانکوک بسیار مقرون به صرفه می باشد.


با وجود فرانسوی بودن غذاهای رستوران پاریس اما دکوراسیون آن از فرهنگ تایلند سرچشمه گرفته و دکور با الهام پذیری از تمدن تایلند قدیم طراحی شده است، رنگ های متنوع و شادی در رستوران پاریس بکار رفته که بیشتر از همه رنگ قرمز به چشم می خورد. مجسمه های زیبای بودایی ک از سنگ هستند اطراف سال را پرکرده و بر روی دیوار ها با تابلوهای نقاشی، پوستر جاذبه های تایلند، وسایل قدیمی و مجسمه های دیواری تزئین شده که برای مشتریان جذاب و دیدنی هستند. میزها و صندلی ها مجلسی هستند که با محیط رستوران سازگارند و اکثرا میزها کشیده و تعداد صندلی های دور آن بیش از پنج الی شش نفر است.


منوی رستوران پاریس از تنوع بالایی برخوردار بوده که انواع غذاهای فرانسوی را در خود جای داده است، در قسمتی دیگر از منو نوشیدنی ها و دسرهای لذیذی را می توان یافت که گاهی فقط در کافی شاپ ها دیده می شوند. نور ملایم سال رستوران که آرامش بخش بوده و پخش موسیقی های فرانسوی و گاهی تایلندی که به دقت انتخاب شده اند لذت میل کردن غذا را برای مشتریان دو چندان می کند. رستوران پاریس را می توان یک رستوران عالی تلقی کرد که به دلیل ارزان بودن، کیفیت بالای غذایی، محیطی آرام و دنج یکی از محبوب ترین رستوران های کشور تایلند است. 

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران پاریس

مژده 3 مهر 97
2
رستوران پاریس شما رو به یک دنیای دیگه میبره انقدر که خوب به دکوراسیونش رسیدن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر