رستوران جی وینو

تفلیس ، پایتخت گرجستان یکی از شهر های زیبا می باشد که در نزدیکی کشورمان است و به همین دلیل است که می توان شباهت فرهنگی را در این کشور دید و  به همین دلیل عجیب نیست که امروزه مورد توجه گردشگران ایرانی زیادی قرار گرفته است. در این قسمت می خواهیم به معرفی  یکی از رستوران های خوب گرجستان ، رستوران جی وینو ببپردازیم که یک بار امتحان آن خالی از لطف نیست.
رستوران جی وینو در مرکز شهر تفلیس واقع شده است که با گذراندن ساعاتی در این رستوران یاد رستوران های ایتالیا ، اسپانیا و فرانسه خواهید افتاد. هدف از تاسیس این رستوران ارائه خدمات آگاهانه و دوستانه به مشتریان و مسافران تور گرجستان می باشد.
وعده های غذایی رستوران جی وینو ترکیب خوشمزه و دلپذیری از کالباس ، پنیر و فرآورده های گوشتی ساعت لذت بخشی را برایتان می سازد و مطمئن باشید از خوردن یک وعده غذایی در این رستوران راضی خواهید بود.
رستوران جی وینو یکی از رستوران های برتر تفلیس به انتخاب گردشگران می باشد و یکی از معدود رستوران هایی است که سیگار کشیدن در آن ممنوع می باشد.
سبک منوی این رستوران ، غذا های گرجی و گیاهی می باشد و با  وعده نهار و شام و انواعنوشیدنی پذیرای مشتریان خود می باشد و همچنین ساعت سرو غذا از ساعت 12 الی 24  نیز می باشد. مسافرین تور گرجستان معمولا در محل هایی اقامت می کنند که دارای سرو صبحانه است و برای نهار و شام معمولا خوشان باید تهیه نمایند یکی از پیشنهادات لحظه آخر میل کردن غذا در این رستوران زیبا و با کیفیت می باشد که هزینه مناسبی را پرداخت می کنید و غذای با کیفیتی را میل می نمایید.
قیمت متوسط میل کردن غذا در این رستوران بین 12 تا 60 لاری ( بین 19 هزار تومان تا 96 هزار تومان ) می باشد.
آدرس رستوران : گرجستان - تفلیس - شهر قدیمی - خیابان ارکل دوم و شماره پلاک 6
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران جی وینو

میخک 3 مهر 97
0
ویژه گی منحصر به فرد رستوران جی وینو غذا های سالم اون هست به هیج عنوان غذای نا مناسب و نا سالم تو این رستوران نخواهید دید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر