نمک آبرود

در میان دغدغه ها و روزمرگی ها کافیه فرصت سفر پیش آید و بتوانید چند روزی از شلوغی دور بمانید در این میان سفر به شمال گزینه ی خوب و راحت تری می باشد، نمک آبرود یکی از محبوب ترین بخش های شمال می باشد که به مسافران عزیز پیشنهاد می کنیم.در ادامه توریست ها را با نمک آبرود بیش تر آشنا خواهیم کرد.


شهرک توریستی نمک آبرود در استان مازندران با مجموعه امکانات توریستی گسترده خود به خوبی از گردشگران استقبال می کند.
این شهرک زیبا و پر طرفدار با وسعت 650 هکتار ، در میان راه چالوس به تنکابن واقع گردیده که از سمت جنوب به ارتفاعات مدوبن رشته کوه های البرز و از قسمت شمال با دریای خزر محدود شده است.
قسمت مسکونی شهرک : در این شهرک 8 محله ساخته و تا یکصد هزار نفر را می تواند پاسخگو باشد و گردشگران تور شمال بدانند که معابر ورودی آن از تمام نقاط شهرک جدا می باشد.
قسمت توریستی شهرک : در قسمت توریستی شهرک نمک آبرود امکانات رفاهی و تفریحی دارد که می تواند نیاز تمام توریست های عزیز تور نمک آرود را پاسخگو باشد.در این شهرک درختان خودرو و انبوهی را می بینید که با وجود شمشاد های 700 ساله و گونه های مختلف گیاهان همانند ملچ ، توسکا و افرا زیبایی آن را چندین برابر کرده است.
یکی از پرطرفدار ترین و مهم ترین بخش نمک آبرود تله کابین آن می باشد که در قسمت جنوب شرقی شهرک ساخته شده است.
این تله کابین دارای دو خط می باشد که خط اول آن دارای 42 کابین و 4 نفره می باشد و تا ارتفاع 2100 متری از سطح زمین می رود و کمتر از 15 دقیقه زمان می برد.
خط دوم تله کابین نمک آبرود تا ارتفاع 1700 می رود و دارای 35 تله کابین از جنس فایبرگلاس است که هر کدام 6 نفر ظرفیت دارد.هزینه ی تله کابین برای هر فرد 25 هزار تومان و برای اتباع خارجی 35 هزار تومان می باشد.گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما