امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های زیبای سوئد

جاذبه های زیبای سوئد

کشور سوئد یکی از زیباترین کشور های دنیا می باشد و جاذبه های طبیعی بی نظیری را ‏در خود جای داده است که ما در این مقاله قصد داریم جاذبه های زیبای سوئد را به ‏گردشگران تور سوئد و کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
اوپسالا: 
اوپسالایکی از شهر های کشور سوئد می باشد که در 70 کیلومتری شهر استکهلم واقع شده ‏است و می توان گفت مرکز مذهبی سوئد محسوب می شود، همین امر باعث تأسیس ‏کلیسا های متعدد و بسیار زیبا در این شهر شده است و اغلب این کلیسا ها در لیست ‏جاذبه های زیبای سوئد قرار می گیرند. 
لاپ لند: 
لاپ لند یکی از زیباترین مناطق طبیعی کشور سوئد به شمار می آید و تمامی گردشگرانی ‏که به ماجراجویی علاقمندند از این منطقه بازدید می کنند. 
لاپ لند با طبیعت وحشی که دارد یکی از جاذبه های زیبای سوئد محسوب می شود و ‏گردشگرانی که از آن دیدن می کنند می توانند از جنگل های عظیم، کلبه های چوبی‎ ‎‏ و ‏غیره بازدید کنند. 
استکهلم: 
استکهلم یکی از زیباترین شهر های کشور سوئد و پایتخت این کشور محسوب می شود.  
شهر استکهلم بر روی 14 جزیره واقع شده است و همین امر موجب زیبایی منحصر به فرد ‏این شهر شده است.  
مالمو: 
یکی دیگر از جاذبه های زیبای سوئد که گردشگران تور سوئد می توانند از آن بازدید کنند، شهر تاریخی مالمو می باشد. مالمو جاذبه های ‏گردشگری و تاریخی متعددی را در خود جای داده است همچنین لازم به ذکر است در ‏سال های اخیر این شهر ظاهری مدرن به خود گرفته است و ترکیب مدرنیته و بافت های ‏قدیمی در این شهر به زیبایی های آن افزوده است. 
پارک ملی کستر هِیوِنت: 
در کشور سوئد خطوط ساحلی متعددی وجود دارد و بهترین مکان برای بازدید از خط ‏ساحلی این کشور منطقه حفاظت شده کستر هِیوِنت می باشد. 
وجود گونه های مختلف جانوری و گیاهی، سواحل مرجانی، مناظر بکر و بی نظیر باعث ‏شده تا این پارک ملی از جاذبه های بی نظیر سوئد به شمار بیاید.‏
امیدواریم این مقاله در سفر با تور سوئد برایتان مفید واقع شود 
 
درج نظر