ساحل کنیالتی آنتالیا

شهر آنتالیا به عنوان پایتخت گردشگری کشور ترکیه به شمار می رود که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به خصوص از ایران منتظر رسیدن تابستان و سفر به آنتالیا هستند.این شهر ساحلی ، ساحل های مختلف در کنار آب های گرم مدیترانه ای دارد به همین دلیل گردشگران تور آنتالیا می توانند ساحل مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نزدیکی آن هتل مناسبی با شرایط های لازم را رزرو نمایند.در این قسمت می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از بهترین ساحل این شهر به نام ساحل کنیالتی آنتالیا بیش تر آشنا کنیم.
 
 
همان طور که در بالا گفته شد ساحل کنیالتی آنتالیا یکی از بهترین و یکی از دو تا ساحل اصلی آنتالیا به شمار می رود که برای رسیدن به این ساحل باید خودتان را به ثسمت غربی آنتالیا برسانید.به طور کلی این ساحل 7 کیلو متر طول دارد که از صخره تا کوه های بید اقلاری کشیده شده است.
ساحل کنیالتی آنتالیا یکی از ساحل های شلوغ این شهر می باشد که مملو از تفریحگاه های توریستی و به همین دلیل شهرت بسیاری دارد.در این خط ساحلی انواع کافه ها ، رستوران ها ، هتل ها و دیگر امکانات توریستی است همچنین پارک آبی آکالند که از جاذبه های گردشگری آنتالیا و تفریحات آنتالیا به شمار می رود در ساحل کنیالتی آنتالیا قرار دارد.ساحل کنیالتی با اینکه در آخر هفته ها به خصوص شلوغ می شود اما آنقدر وسعتش زیاد است که می توانید در میان این همه شلوغی جای دنج و راحت برای خودتا پیدا کنید و ساعات خوبی را در ساحل بگذرانید.
 
 
یکی از ویژه گی های ساحل کنیالتی تور آنتالیا کوه های قهوه ای و سیاه بی که در قسمت غربی ساحل است این کوه ها به قدری نزدیک به نظر می آید که حس می کنید می توانید دست دراز کنید و آن ها لمس نمایید.
از تفریحات آنتالیا این ساحل می توان قایق سواری بر روی قایق های مختلف را نام برد به طور مثال قایق سواری بر روی قایق های موزی که با سوار شدن در این نوع قایق ها حس می کنید در سواحل تور تایلند به سر می برید.
در قسمت انتهایی غربی  این ساحل پارک حیوانات آبی و انواع سرسره های آبی وجود دارد که برای دیدن حیوانات دریایی مانند نهنگ و دلفین های دوست داشتنی به این پرک بروید و از نزدیک آن ها را لمس کنید و تجربه ای متفاوت برای خود بسازید.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساحل کنیالتی آنتالیا

المیرا 14 آبان 97
3
ساحل کنیالتی آنتالیا خیلی زیبا و بکره و به نسبت دیگر سواحل آنتالیا خلوت تر هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما