امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به گران ترین شهر های جهان

گران ترین شهر های جهان

به نظر شما گران ترین شهر های جهان چه نام دارند و در کدام قاره واقع شده اند ؟ در ادامه کنجکاوان را با گران ترین شهر های جهان و هزینه های سر سام آور آن ها بیش تر آشنا خواهیم کرد.

 

 
رتبه اول : تور سنگاپور
جالب بدانید که سنگاپور ، کوچک ترین کشور آسیا برای چهارمین سال پیاپی به عنوان گران ترین شهر جهان جای خود را در صدر اول حفظ کرده است.مردمان این کشور بسیار لوکس و مرفه می باشند و به دلیل وجود آب و هوای خوب ، هتل های لوکس و همچنین امکانات تفریحی و رفاهی فراوانی که دارد در چند سال گذشته یکی از توریست پذیر ترین مقاصد گردشگری محسوب شده است.
میانگین قیمت نان در سنگاپور : 3.55 دلار
میانگین قیمت بنزین در سنگاپور : 1.44 دلار
 
 
رتبه دوم : هنگ کنگ ، تور چین
هنگ کنگ جزیره ای در قسمت جنوبی چین می باشد که رتبه ی دومین گران ترین شهر های جهان را از آن خود کرده است.شاید تصورش هم نمی کردید که رتبه اول و دوم گران ترین شهر های دنیا قسمت آسیا نشین باشد.
میانگین قیمت نان در هنگ کنگ : 4.61 دلار
میانگین قیمت بنزین در هنگ کنگ : 1.37 دلار
 
 
رتبه سوم : زوریخ ، تور سوئیس
این شهر از بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهر سوئیس به شمار می رود که در دامنه ی رشته کوه آلپ واقع گردیده است.این شهر دارای دانشگاه های معتبریست که شهرتی جهانی دارند.در سال 2017 جایگاه سوم گران ترین شهر های دنیا را برای خود اختصاص داد.
میانگین قیمت نان در زوریخ : 5.66 دلار
میانگین قیمت بنزین در زوریخ : 1.49 دلار
 
 
رتبه چهارم : توکیو ، تور ژاپن
چهارمین شهر گران جهان توکیو می باشد که یکی از مهم ترین شهر های آسیایی به شمار می رود.این شهر از قرن 18 تا به کنون یکی از بزرگ ترین مراکز صنعتی دنیا محسوب و مردمانش زندگی مدرن و پیشرفته ای دارند.
میانگین قیمت نان در توکیو : 7.41 دلار
میانگین قیمت بنزین در توکیو : 1.24 دلار
درج نظر