تفریحات آنتالیا

دولت ترکیه تلاش های زیادی در جهت توسعه صنعت گردشگری این کشور انجام داده و ‏مراکز تفریحی بسیاری را در شهر های توریستی این کشور تأسیس کرده است همانطور ‏که می دانید آنتالیا یکی از شهر های توریستی کشور ترکیه می باشد و به همین جهت ‏مراکز تفریحی بسیاری را نیز در خود جای داده است. ما در این مقاله قصد داریم ‏اطلاعاتی کلی در رابطه با تفریحات آنتالیا در اختیار گردشگران تور آنتالیا و همچنین ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با تفریحات آنتالیا آشنا ‏شوید.
پارک دلفین لند: 
بازدید از نمایش دلفین ها یکی از محبوب ترین تفریح ها در میان گردشگران محسوب ‏می شود. 
در شهر آنتالیا نیز مراکز دلفیناریم بسیاری تأسیس شده است که مهمترین آن ها دلفین ‏لند می باشد و گردشگران تور آنتالیا می توانند به این مجموعه رفته و ساعات بسیار ‏خوشی را در کنار دلفین ها سپری کنند. 
پارک های آبی: 
از بهترین و هیجان انگیز ترین تفریحات آنتالیا پارک های آبی این شهر را می توان نام ‏برد. 
در این شهر پارک های آبی بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از پارک آبی ‏اکوا، پارک آبی رکسوس پرمیوم تروی، پارک آبی دیدمان و غیره. 
اگر قصد سفر با تور آنتالیا را دارید حتما ساعاتی را به تفریح در یکی از پارک های آبی ‏آنتالیا اختصاص دهید چرا که این شهر به پارک های آبی مجهزی که دارد معروف می ‏باشد و به جرأت می توان گفت که از مهیج ترین تفریحات آنتالیا تجربه رفتن به پارک ‏های آبی این شهر می باشد. 
مرکز اسکی هیپ ناتیک: 
قسمت بزرگی از تفریحات آنتالیا را ورزش های آبی تشکیل می دهند. یکی دیگر از مراکز ‏تفریحات آبی شهر آنتالیا مرکز اسکی هیپ ناتیک می باشد در این مجموعه علاوه بر ‏اینکه گردشگران می توانند از انواع استخر ها و سرسره های موجود در آن استفاده کنند ‏امکان انجام انواع مختلف اسکی روی آب نیز برای آن ها فراهم شده است. 
غواصی: 
غواصی را می توان جزء هیجان انگیز ترین تفریحات آنتالیا دانست. 
گردشگران تور آنتالیا باید بدانند که در این شهر سایت های غواصی متعددی وجود دارد ‏که تمامی آن ها همواره آماده ارائه خدمات تفریحی به گردشگران می باشند. 
با غواصی در آب های مدیترانه می توانند مناظر بسیار زیبا و بی نظیری را مشاهده کنند. 
اگر غواصی بلد نیستید نگران نباشید در سایت های غواصی آموزش های لازم به ‏گردشگران داده می شود تمامی تفریحات آنتالیا به نوبه خود بسیار جذاب هستند اما ‏خوب است بدانید اغلب گردشگران غواصی را از بهترین تفریحات آنتالیا می دانند.  
کشتی سواری: 
شهر آنتالیا سواحل زیبا و بکر بسیاری دارد و اغلب گردشگران تور آنتالیا تمایل دارند از آن ‏ها بازدید کنند. به همین جهت امکان کشتی سواری در سواحل زیبای این شهر فراهم ‏شده و کشتی سواری در سال های اخیر یکی از بهترین تفریحات آنتالیا به شمار می آید.  
در داخل کشتی های تفریحی آنتالیا امکانات متعددی نظیر انواع رستوران ها، محل ‏برگزاری مراسم شاد و غیره وجود دارد که گردشگران تور آنتالیا می توانند از تمامی آن ها ‏استفاده کرده و لحظات بسیار شادی را تجربه کنند. 
امیدواریم با این مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با تفریحات آنتالیا به دست ‏آورید 
جیپ سواری در آنتالیا: 
به طور کلی جیپ سواری یکی از محبوب ترین تفریحات آنتالیا می باشد و علت این امر ‏نیز تجربه هیجان توام با تماشای مناظر بکر و زیبا می باشد بنابراین اگر از علاقمندان به ‏طبیعت و هیجان هستید شرکت در تور های جیپ سواری که در کوه های توروس آنتالیا ‏برگزار می شوند را از دست ندهید. 
خوب است بدانید گردشگرانی که به آنتالیا سفر کرده و در تور های جیپ سواری شرکت ‏می کنند یک مسیر حدودا 120 کیلومتری را با جیپ و در دل طبیعت طی می کنند. ‏همچنین لازم به ذکر است که اغلب تور های جیپ سواری شامل یک وعده نهار در ‏رستوران های بومی، ترانسفر رفت و برگشت و لیدر می باشند. 
چتر بازی: 
یکی دیگر از مهیج ترین تفریحات آنتالیا چتر بازی می باشد. 
در این شهر توریستی امکان چتر بازی برای تمامی گردشگران فراهم شده است و باید ‏بدانید که گردشگران تور آنتالیا برای چتر بازی نیازی به مهارت ندارند چرا که مربی تمامی ‏نکات لازم را به گردشگران آموزش داده و در تمام طول مسیر با آن ها همراه می باشد. 
گردشگران تور آنتالیا هنگام چتر بازی می توانند از مربی خود بخواهند تا از آن ها فیلم ‏برداری کند به این ترتیب می توانند لحظات خوشی را که در تفریحات آنتالیا سپری می ‏کنند ثبت کنند. 
قایق سواری: 
قایق سواری بر روی آب های زلال و زیبای دریای مدیترانه می تواند یکی از به یادماندنی ‏ترین تفریحات آنتالیا باشد. گردشگران تور آنتالیا می توانند ساعاتی را به خوشگذرانی و ‏تفریح در قایق های تفریحی بپردازند. در سواحل آنتالیا انواع قایق های تفریحی نظیر ‏قایق های موتوری، قایق های بادی و قایق های پارویی وجود دارد که گردشگران می ‏توانند با توجه به سلیقه خود از میان آن ها انتخاب کنند. 
ماهیگیری: 
اگر از علاقمندان به ماهیگیری هستید باید بدانید که امکان ماهیگیری برای تمامی ‏گردشگران تور آنتالیا، در این شهر فراهم شده است و ماهیگیری نیز در لیست تفریحات ‏آنتالیا قرار دارد. 
گردشگران می توانند در سواحل آنتالیا بر روی قایق های مخصوص رفته و به ماهیگیری ‏مشغول شوند. 
اگر قصد سفر با تور آنتالیا را دارید باید توجه داشته باشید که ماهیگیری از تفریحات ‏رایگان آنتالیا می باشد و تنها هزینه ای که گردشگران باید پرداخت کنند بابت اجاره ‏وسایل ماهیگیری می باشد. 
آکواریوم آنتالیا: 
اکواریوم آنتالیا یکی از بهترین جاذبه های تفریحی شهر آنتالیا محسوب می شود و یکی از ‏بزرگ ترین آکواریوم های دنیا می باشد در این مجموعه حدود 40 آکواریوم وجود دارد که ‏در هر یک از آن ها انواع آبزیان نگهداری می شود. جالب ترین نکته در رابطه با آکواریوم ‏آنتالیا این است که از میان تمامی آکواریوم های راهرویی شیشه ای عبور می کند که ‏گردشگران می توانند هنگام پیاده روی از دیدن موجودات دریایی لذت ببرند.  
رفتینگ آنتالیا: 
رفتینگ یکی از بهترین تفریحات آنتالیا رفتینگ می باشد که گردشگران تو آنتالیا می ‏توانند بر روی قایق های بادی سوار شده و با پارو زدن در میان آب های خروشان ‏رودخانه اوج لذت و هیجان را تجربه کنند. 
وجود رودخانه های پر آب و طبیعت زیبا باعث شده تا شهر آنتالیا در زمینه رفتینگ ‏شهرت زیادی پیدا کند و اغلب گردشگران تور آنتالیا در سفر خود به این شهر در یکی از ‏تور های رفتیگ شرکت می کنند. 
در کنار تمامی تفریحاتی که تا به حا در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم ورزش های ‏ساحلی نیز از تفریحات آنتالیا به شمار می آیند. برخی از ورزش های ساحلی که گردشگران ‏تور ترکیه می توانند انجام دهند عبارتند از: 
والیبال ساحلی:  
در سواحل زیبای آنتالیا زمین های بازی برای والیبال ساحلی در نظر گرفته شده است که ‏اغلب متعلق به هتل ها هستند. 
اگر از علاقمندان به ورزش والیبالی ساحلی هستید باید بدانید که هر ساله در ماه خرداد ‏یک رقابت بین المللی در سواحل کلئوپاترا آلانیا برگزار می شود و گردشگران می توانند از ‏آن دیدن کنند خوب است بدانید بسیاری از گردشگران تور آنتالیا تنها با هدف تماشای ‏این رقابت ها به آنتالیا سفر می کنند و مسابقات بسکتبال در لیست تفریحات آنتالیا قرار ‏می گیرند. 
همچنین لازم به ذکر است استفاده از زمین های والیبال ساحلی رایگان می باشد. 
بسکتبال ساحلی: 
بازی کردن بسکتبال در سواحل زیبا و تمیز آنتالیا می تواند یکی از بهترین تجربه های ‏گردشگران تور آنتالیا باشد. 
اغلب بازی های که در سواحل آنتالیا برگزار می شود به صورت دوستانه بوده و تنها ‏بازیکنان سرگرمی و تفریح می باشد. 
خوب است بدانید استفاده از زمین های بسکتبال نیز رایگان می باشد. 
اگر قصد سفر با تور آنتالیا را دارید باید بدانید سایر تفریحات آبی نیز در این شهر به ‏گردشگران ارائه می شود که برخی از آن ها عبارتند از فلای بورد، پاراسل، جت اسکی و ‏غیره. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی و جامع در رابطه با تفریحات آنتالیا بدست ‏آورید و این اطلاعات در سفر با تور آنتالیا برایتان مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تفریحات آنتالیا

دنیتا 14 آبان 97
2
از تفریحات آنتالیا پارک آبی هست به من خیلی حال داد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما