ارزان ترین رستوران های استانبول

📅 انتشار : 1396/06/12 📅 بروزرسانی : 1402/06/14 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 1402
بزرگ ترین شهر ترکیه یعنی استانبول که در زمان قدیم قسطنطنیه نام داشته به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم شده است که بسیاری از گردشگران به خصوص ایرانیان علاقه ی زیادی به سفر به این شهر تاریخی دارند به همین دلیل در این قسمت می خواهیم به مسافران عزیز ارزان ترین رستوران های استانبول را معرفی نماییم.

کافه رستوران ولوت

این کافه رستوران به سبک سنتی ساخته شده است که یکی از ویژه گی های خوب آن نزدیک بودن به پل گالاتا است. در این کافه می توانید چای ، قهوه را با انواع حلوا های خانگی میل کنید و همچنین انواع غذا های ترکی را در این کافه تجربه نمایید.
این رستوران همه روزه از ساعت 10:00 تا ساعت 21 باز و آماده پذیرایی از مشتریان خود می باشد و همچنین متوسط قیمت منوی رستوران 15 لیره است.
آدرس کافه رستوران ولت : ترکیه - استانبول - بیوگلو - برکت زاده ام کول سیکماز
 
کافه رستوران ولوت

 رستوران بیاض ایزگار استانبول

یکی از ارزان ترین رستوران های استانبول رستوران بیاض ایزگار می باشد که در مکانی کوچک در نزدیکی بازار بزرگ استانبول واقع گردیده که انواع غذا های ترکی ، فست فود و گریل را به مشتریان خود عرضه می کند.
ساعت کاری این رستوران همه روزه به جز یکشنبه ها از ساعت 11 تا 18 آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران تور استانبول می باشند و توجه داشته باشید که متوسط قیمت غذا های این رستوران بین 3 تا 11 لیره می باشد.
آدرس رستوران بیاض ایزگار : ترکیه ، استانبول - نوروسمانیه - خیابان کیلیکیکار 14
 
 رستوران بیاض ایزگار استانبول

رستوران بالکان لوکانتاسی استانبول

این رستوران یکی دیگر از رستوران های محبوب و ارزان قیمت استانبول است که از صبحانه تا شام دیر وقت از مشتریان خود پذیرایی می کنند و انواع غذا های حلال ، آسیای میانه و غذاهای خیابانی استانبول را سرو می کنند.
ساعت کاری این رستوران همه روزه از ساعت 7 صبح تا ساعت 22 باز و متوسط قیمت غذا های آن زیر 20 لیره می باشد.
آدرس رستوران بالکان لوکانتاسی : ترکیه - استانبول - بیوگلو - برکت زاده ام کول سیکماز

بهترین رستوران های استانبول - بهترین رستوران ها در استانبول برای صرف غذایی لذیذ

رستوران بالکان لوکانتاسی استانبول

رستوران ضیا بابا استانبول

یکی دیگر از ارزان ترین رستوران های استانبول می باشد که در نزدیکی مسجد ایاصوفیه واقع شده است که می توانید قبل و بعد از بازدید از مسجد ایاصوفیه در این رستوران غذا میل کنید.این رستوران از صبحانه تا شام دیر وقت آماده پذیرایی مشتریان خود می باشد و سبک غذا های آن ترکی ، حلال و آسیا میانه است.
ساعت کاری این رستوران همه روزه از 8 صبح تا ساعت 23 و متوسط قیمت آن زیر 20 لیره می باشد.
آدرس رستوران ضیا بابا : ترکیه - استانبول - سلطان احمد -  ایاصوفیه کوچک خیابان لیمان 136
 
رستوران بالکان لوکانتاسی استانبول

رستوران بیلیجه کباب استانبول

این رستوران از ارزان ترین رستوران های استانبول در محله بیوگلو واقع شده است که به موزه صنعت استانبول ، موزه پرا ،  مسجد کیلیک علی پاشا نزدیک می باشد که انواع غذا های ترکی به خصوص کباب های لذیذ به سرو می گردد.
ساعت کاری این رستوران همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب باز و آماده پذیرایی از مشتریان خود می باشد و هزینه منوی این رستوران حدود 15 لیره است.
آدرس رستوران بیلیجه کباب : ترکیه ، استانبول ، شماره 8 ، خیابان آسمالی مسکیت 
 
رستوران بیلیجه کباب استانبول
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از 100 کاربران به ارزان ترین رستوران های استانبول