فستیوال های استانبول

سالانه فستیوال های گوناگونی در قسمت های مختلف استانبول برگزار می گردد که مسافران و بازدید کنندگان خاص خود را دارند.این فستیوال ها نظیر فستیوال های موسیقی ، هنری ، ادبی اجتماعی و غیره می باشد به همین دلیل در این مطلب شما را با تعداد مختصری از فستیوال های استانبول آشنا خواهیم کرد.
 
 
1. برنامه معماران جوانان YAP :
یکی از مجبوب ترین فستیوال های استانبول می باشد که طرفداران آن معماران و ایده پردازان هستند که در این فستیول طرح ها و ایده های خود را برای عموم به اشتراک می گذارند تا مورد استقبال و حمایت قرار گیرند.این فستیوال هر دو سال یکبار در فصل تابستان برگزار می گردد که موزه های مدرن ترکیه مسئول برگزاری آن نیز می باشند.
 
 
2. راک اند کوک :
راک اند کوک یکی از شاد ترین فستیوال های استانبول می باشد که گردشگران تور استانبول از طرفداران عمده ای این فستیوال به شمار می روند.مهمانان این فستیوال گروه ها بزرگ موسیقی معاصر هستند که در بین جوانان ترک از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.درست است که ان فستیوال قدمت زیادی ندارد اما گردشگرن و به خصوص جوانان ترک برای برگزاری این جشنواره روز شماری می کنند.
 
 
3. فستیوال آکبانک جاز :
 آکبانک جاز یکی از مشهور ترین فستیوال های استانبول که سالانه تعداد زیادی مسافرین علاقه مند به موسیقی در این جشنواره شرکت می کنند. این فستیوال به مدت 20 سال است که با بهترین گروه های موسیقی به مدت 18 روز در استانبول برگزار می گردد و طرفداران خاص خودش را دارد.
 
 
4. فستیول طراحی در دیدنی های استانبول :
محل برگزاری این فستیوال پارک کوچوک چیفتیک می باشد که هنرمندان به مدت 5 روز آثار و طراحی های ارزشمند خود را برای مردم به معرض نمایش می گذارند.گردشگران می توانند از این نمایشگاه دیدن و همچنین در کنفرانس های مختلف هم شرکت کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره فستیوال های استانبول

زهرا 4 شهریور 97
2
من از فستیوال های استانبول راک اند کوک رو خیلی دوست دارم البته همه ی این ها بستگی به سلیقه ی هر شخصی داره
هانیه 20 خرداد 97
0
فستیوال معماران جوان خیلی جذابه حتما برید و ببینید.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما