فستیوال های استانبول

تاریخ انتشار : ۶ شهریور تعداد بازدید : 197
 
 
1. برنامه معماران جوانان YAP :
یکی از مجبوب ترین فستیوال های استانبول می باشد که طرفداران آن معماران و ایده پردازان هستند که در این فستیول طرح ها و ایده های خود را برای عموم به اشتراک می گذارند تا مورد استقبال و حمایت قرار گیرند.این فستیوال هر دو سال یکبار در فصل تابستان برگزار می گردد که موزه های مدرن ترکیه مسئول برگزاری آن نیز می باشند.
 
 
2. راک اند کوک :
راک اند کوک یکی از شاد ترین فستیوال های استانبول می باشد که گردشگران تور استانبول از طرفداران عمده ای این فستیوال به شمار می روند.مهمانان این فستیوال گروه ها بزرگ موسیقی معاصر هستند که در بین جوانان ترک از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.درست است که ان فستیوال قدمت زیادی ندارد اما گردشگرن و به خصوص جوانان ترک برای برگزاری این جشنواره روز شماری می کنند.
 
 
3. فستیوال آکبانک جاز :
 آکبانک جاز یکی از مشهور ترین فستیوال های استانبول که سالانه تعداد زیادی مسافرین علاقه مند به موسیقی در این جشنواره شرکت می کنند. این فستیوال به مدت 20 سال است که با بهترین گروه های موسیقی به مدت 18 روز در استانبول برگزار می گردد و طرفداران خاص خودش را دارد.
 
 
4. فستیول طراحی در دیدنی های استانبول :
محل برگزاری این فستیوال پارک کوچوک چیفتیک می باشد که هنرمندان به مدت 5 روز آثار و طراحی های ارزشمند خود را برای مردم به معرض نمایش می گذارند.گردشگران می توانند از این نمایشگاه دیدن و همچنین در کنفرانس های مختلف هم شرکت کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول خرداد
۷
۱۶ خرداد - ۳۱ خرداد
قشم ایر
آسمان
تینو پرواز
تاریخ های تور
۶,۸۴۰,۰۰۰
تاریخ های تور
۱
از ۲۱ خرداد تا ۲۸ خرداد
۷
قشم ایر
آسمان
مشاهده تور
۷,۱۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول خرداد
۷
۱۶ خرداد - ۲۷ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
سیمرغ دیار
مشاهده تور
۶,۸۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به فستیوال های استانبول