امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های گردشگری صربستان

جاذبه های گردشگری صربستان

صربستان در قسمت جنوب شرقی اروپا واقع شده است که بخش بزرگی از آن شبه جزیره ی بالکان را پوشانده است. بخش های جنوبی صربستان تپه ها و قله های مرتفع و همچنین بخش شمالی آن را دشت های وسیع در بر گرفته است. به طور کلی این کشور دارای دیدنی های منحصر به فرد و بکری می باشد که در این قسمت با چندین جاذبه های گردشگری صربستان آشنا خواهید شد.
 
 
1. بلگراد :
بلگراد پایتخت کشور صربستان که در تقاطع دو رود به نام دانوب و ساوا قرار گرفته است. این شهر ترکیبی از آثار تاریخی دیدنی و سازه های مدرن می باشد که آن را بسیار زیبا و استثنایی کرده است.اگر به بلگراد سفر می کنید بدانید این شهر مملو از جاذبه های دیدنی می باشد ، جای جای این شهر کلیسا های رنگارنگ است اگر می خواهید به مکان منحصر به فرد سفر کنید جزیره آدا سیگانلیا را به هیچ عنوان از دست ندهید. جزیره آدا سیگانلیا در قسمت جنوب بلگراد قرار دارد که یک تفریحگاه ساحلی عالی برای مسافران  عزیز تور صربستان به شمار می رود.
 
 
2. پارک ملی کوهستان Fruška Gora :
یکی از جاذبه های گردشگری صربستان کوه های Fruška Gora در منطقه ی سیرمیا می باشد که در مرز صربستان کرواسی واقع شده است.نام دیگر این منطقه به نام جواهر صربستان هم نامیده می شود.این پارک حفاظت شده به دلیل مناظر زیبا و طبیعی که دارد سالانه گردشگران زیادی به این پارک برای دیدن و تفریحاتی مانند دوچرخه سواری ، گشت و گذار ، پیک نیک و چادر زنی و کوه نوردی را انجام می دهند.
 
 
3. سوکوبانیا :
این شهر زیبا در قسمت شرق صربستان که به دلیل اسپا شهرت دارد یکی از جاذبه های گردشگری تور صربستان به شمار می رود. در زمان های دور امپراتوران رومی در این مکان به استراحت می پرداختند همچنین اهالی صربستان و آدم های مشهوری برای لذت بردند و استفاده از آب معدنی به این منطقه می آمدند.

نظرات مردم درباره جاذبه های گردشگری صربستان

اشرفی 14 آبان 97
3
من از جاذبه های گردشگری صربستان طبیعت گردیشو دوست دارم خیلی طبیعت زیبا و دیدنی داره
درج نظر