امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به گران ترین شام جهان

گران ترین شام جهان

گران ترین شام جهان در حال حاضر رستوران سه ل وی می باشد که مشتریان خاص با پرداخت مبلغ گزافی به اندازه ی دو میلیون دلار شبی رویایی و به یاد ماندنی برای مشتریان خود می سازد.در ادامه کاربران و همراه کنندگان لحظه آخر را با گران ترین شام جهان آشنا خواهیم کرد.


قابل توجه گردشگران تور سنگاپور ، رستوران سه ل وی در سنگاپور با همکاری یک شرکت روسی به نام جهان الماس طرح خلاقانه ای به مشتریان خود ارائه می دهند که در نوع خود بینظیر و پر هزینه می باشد.
قبل از هر چیزی بدانید که این رستوران با دریافت 2 میلیون دلار شبی خاطره ساز و به یاد ماندنی در پایان یک برنامه تفریحی و خاص 8 ساعته با میزی بیش از 18 نوع غذای متنوع و آسیایی از مهمانان خود پذیرایی می کنند.
دو مهمان ویژه ای که می خواهند گران ترین شام جهان را تجربه کنند قبل از آن با یک تور 45 دقیقه ای بر فراز آسمان سنگاپور پرواز می کنند و پس از بر روی یک ساختمان مرتفع و لوکس سنگاپور فرود می آیند از آن جا با یک ماشین لوکس رولز رویس به استقبال مهمانان آمده و آنان را به قایق خصوصی و تفریحی منتقل می کنند.این کشتی لوکس و تفریحی دو مهمان ویژه ی خود را به هتل ساحلی مارینا سندز هتل رسانده و از آن جا از با 10 هزار شاخه گل رز استقبال و مهمانان خود را شگفت زده می کنند.
جایگاه مهمانان به گونه ای در نظر گرفته شده که دید و منظره 360 درجه از شهر را دارد و آنان می توانند پس از یک گشت و گذار لوکس با انواع غذا های لاکچری نظیر خاویار الماس ، خوراک صدف بلون و دسر ها و نوشیدنی های مختلف از خود پذیرایی کنند.


جالب که بدانید ماجرا گران ترین شام همین جا ختم نمی گردد بلکه در پایان صرف شام یک انگشتر کمیاب الماس با وزن 2.5 قیراط به رنگ آبی به به مهمانان اعطا می گردد.

نظرات مردم درباره گران ترین شام جهان

سامان 30 دی 97
0
2 میلیون دلار برای گران ترین شام جهان؟ خودمونیم ارزون ها 😃
درج نظر