فستیوال فیل تایلند

تایلند به دلیل داشتن جاذبه های تفریحی و گردشگری فروانی که دارد سالانه میزبان گردشگران زیادی از سر تا سر جهان می باشد.یکی از این تفریحات فستیوال فیل تایلند می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد.در ادامه گردشگران عزیز را با فستیوال فیل تایلند بیش تر آشنا خواهیم کرد.


فستیوال فیل تایلند یکی از جشن های دیدنی با نمایش ها و برنامه های مختلف می باشد که گردشگران و بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود می کشد.
این فستیوال همه ساله در شهری به نام ایسان استان سورین در کشور تایلند برگزار می گردد.به طور معمول جشنواره فیل در آخر هر هفته سوم ماه نوامبر برنامه ریزی می شود.
گردشگران تور تایلند بدانند ، این جشنواره دیدنی ریشه در قرون وسطی و جز یکی از رسومات سنتی استان سورین دارد که در آن زمان پادشاهان فیل ها را شکار و به آنان آموزش می دانند تا به عنوان حیوانات کاری از آن ها استفاده کنند.پس از گذشت مدتی این شکار ها به سمت تجملات رفته و فیل های اهلی را جایگزین فیل های وحشی کردند و رفته رفته این رسم به شکل فستیوال امروزی در آمد.
در سال های اخیر ارزش این فیل ها به عنوان حیوانات کاری پایین آمده و شاهد افزایش استفاده فیل ها در صنعت گردشگری ، سرگرمی و تفریحی هستیم.در روز اول جشنواره فیل رژه ای با حضور 200 فیل و معلمان و دانش آموزان به همراه رقص و موسیقی شاد برگزار می گردد.در روز دوم فستیوال فیل ها در استادیومی جمع و به جشنواره ادامه می دهند.
درزمان برگزاری جشنواره نمایش های مختلفی از قبیل نمایش تکنیک های کهن جنگ ، نمایش شکار و تربیت فیل ها ، بازی های فوتبال ، طناب کشی و مجموعه از قدرت و مهارت های این حیوانات را به نمایش می گذارند.
فستیوال فیل تایلند در آبان ماه برگزار می گردد که این وقت از سال دمای هوا به طور میانگین بین 16-30 درجه سلسیوس است که از فصل های خنک تایلند به شمار می رود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما