فستیوال فیل تایلند

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بروزرسانی: 1402/10/27
بازدید: 41151
نویسنده
تحریریه لحظه آخر نویسنده

فستیوال فیل تایلند یکی از جشن های دیدنی با نمایش ها و برنامه های مختلف می باشد که گردشگران و بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود می کشد. این فستیوال همه ساله در شهری به نام ایسان استان سورین در کشور تایلند برگزار می گردد.به طور معمول جشنواره فیل در آخر هر هفته سوم ماه نوامبر برنامه ریزی می شود.

آنچه در ادامه مطلب خواهید خواند

  1. معرفی فستیوال فیل تایلند

معرفی فستیوال فیل تایلند

گردشگران تور تایلند بدانند ، این جشنواره دیدنی ریشه در قرون وسطی و جز یکی از رسومات سنتی استان سورین دارد که در آن زمان پادشاهان فیل ها را شکار و به آنان آموزش می دانند تا به عنوان حیوانات کاری از آن ها استفاده کنند.پس از گذشت مدتی این شکار ها به سمت تجملات رفته و فیل های اهلی را جایگزین فیل های وحشی کردند و رفته رفته این رسم به شکل فستیوال امروزی در آمد.

سفر به کشور تایلند با جاذبه‌های گردشگری فوق العاده دیدنی!

در سال های اخیر ارزش این فیل ها به عنوان حیوانات کاری پایین آمده و شاهد افزایش استفاده فیل ها در صنعت گردشگری ، سرگرمی و تفریحی هستیم.در روز اول جشنواره فیل رژه ای با حضور 200 فیل و معلمان و دانش آموزان به همراه رقص و موسیقی شاد برگزار می گردد.در روز دوم فستیوال فیل ها در استادیومی جمع و به جشنواره ادامه می دهند.

فستیوال های تایلند - آشنایی با بهترین و مهیج‌ترین جشن‌های کشور فیل‌های سفید یا تایلند!

درزمان برگزاری جشنواره نمایش های مختلفی از قبیل نمایش تکنیک های کهن جنگ ، نمایش شکار و تربیت فیل ها ، بازی های فوتبال ، طناب کشی و مجموعه از قدرت و مهارت های این حیوانات را به نمایش می گذارند.

فستیوال فیل تایلند در آبان ماه برگزار می گردد که این وقت از سال دمای هوا به طور میانگین بین 16-30 درجه سلسیوس است که از فصل های خنک تایلند به شمار می رود.

فستیوال فیل تایلند
فستیوال فیل تایلند
فستیوال فیل تایلند
فستیوال فیل تایلند
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.2 از 5 | از 103 کاربر