امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سوغات تایلند

سوغات تایلند

تایلند در قسمت شرقی آسیا سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند و به مقصد گردشگری پر طرفداری تبدیل شده است. سوغات تایلند از ابریشم و پارچه گرفته تا ظروف سنتی ، مجسمه های بودا و انواع جواهرات می باشد که می توانید با هر نوع سلیقه ی در این کشور سوغاتی های متنوعی را تهیه نمایید.
 
 
فروشگاه های خیابانی بهترین منبع برای خرید انواع سوغات تایلند با قیمت های ارزان می باشد. اگر چه در تایلند انواع سوغات متنوع و رنگارنگ به چشم می خورد اما در هنگام خرید باید حواستان را جمع کنید به دلیل این که جنس های بدل و تقلبی را به به جای جنس های اصلی و مرغوب به مسافران تور تایلند با قیمت زیاد می فروشند. قابل نوجه مسافران عزیز ، بهترین فروشگاه های خیابانی در جاده سیلوم قرار دارد که از خیابان چهارم شروع می شود و می توانید سوغات تایلند را با بهترین قیمت خریداری نمایید.
 
ظرف های مخصوص تایلند
 
 
ظرف سنتی چانگ لون
این ظرف مخصوص تایلند می باشد که از پخته شدن نارگیل در کوره های داغ ساخته می شود که می توانید آن را به عنوان سوغات تایلند با قیمت ارزان برای دوستانتان سوغاتی بگیرید.
 
 
ظرف های سنتی هوی چو 
قابل توجه گردشگران تور تایلند ، این ظروف از نوعی خرچنگ درست می شود که می توانید غذا های دریایی را به صورت متفاوت سرو کنید و یا به عنوان سوغات تایلند به دوستانتان سوغاتی دهید.
 
 
انواع ابریشم و کتان تایلند
در تایلند و قسمت های پر گردشگر تایلند و در لابی هتل های بین المللی فروخته می شود. این نوع محصولات با نام سنتزی مکررا فروخته می شود.نکته ای که شاید به دردتان بخورد اگر در مورد ابریشمی که قصد دارید بخرید شک دارید یک تکیه نخ آن را بسوزانید اگر بوی موس سوخته و یا پر را بدهد اصل بودن محصول را تایید میکند. همچنین برای اطمینان بیش تر از کمپانی های مشهور و معتبر خرید خود را انجام دهید.
 
 
جواهرات تایلندی 
یاغوت های سرخ ، یاقوت های کبود ، زیرکن و لعل های سنگ هایی هستند که همه و همه از خود تایلند استخراج و به دست افراد ماهری تراش می خورد. شما می توانید طرح و عکس خاصی را به آنان نشان دهید تا برایتان بسازند. این نوع جواهرات به نسبت قیمت های مناسبی دارد که می توانید به عنوان سوغات تایلند به دوستانتان کادو دهید.
 

نظرات مردم درباره سوغات تایلند

ملیکا 13 آبان 97
2
من عاشق تک تک سوغات تایلند هستم به خصوص صنایع دستیش
درج نظر