دیدنی های مالزی
1. برج‌های دوقلوی پتروناس :
یکی از دیدنی های مالزی ، برج‌های دوقلوی پتروناس که در قلب کوالالامپور می باشد می توان اشاره کرد. این برج نماد کوالالامپور و دفتر مرکزی شرکت ملی نفت و گاز پتروناس نیز می باشد که تا همین اواخر به عنوان بلند ترین برج جهان شناخته شده بود. این دو برج مانند راکتی زرد رنگ به یکدیگر متصل شده اند و تا بلندای آسمان قد علم کرده است. برج‌های دوقلوی پتروناس توسطسزار پلی معمار آرژانتینی با الهام از سمبل ها هنر اسلامی و جشن های اسلامی طراحی و ساخته شده است.2. موزه ملی مالزی :
این موزه در بنایی مربوط به دهه 1960 میلادی درون یک خانه سرواق واقع شده است. این موزه نمایشی اقتصاد ، تاریخ ، صنایع ، هنر‌ها و فرهنگ به نمایش گذاشته شده است و امروزه به یکی از دیدنی های مالزی تبدیل شده است. قابل توجه گردشگران تور مالزی ، گالری های این موزه در حال نو سازی می باشد و جالب ترین قسمت این موزه ویترین های فرهنگی در بنا های اصلی این ساختمان می باشد.3. برج کی ال :
یکی از برجسته ترین دیدنی های مالزی برج کی ال می باشد. این برج کاربری مخابراتی دارد که در بالای منطقه بوکیت ناناس قرار دارد و با ارتفاع 421 متری چهارمین برج مرتفع دنیا نیز می باشد.
این برج مخابراتی روزانه پذیرای تعداد زیادی از بازدید کنندگان تور مالزی می باشد که می توانند از آسانسور های پرسرعت بالا رفته و در بالای ساختمان با دوربین های نصب شده می توانند کل کوالالامپور را ببینند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دیدنی های مالزی

نظرات کاربران

س. سرائیان 9 آبان 97
4
جاهای دیدنی اصلی را ننوشته اید. غارهای باتو بسیار دیدنی است. کاخ سلطان و مسجد بزرگ هم همینطور. دو برج کوالالامپور (برج دقلو و برج کی ال) از بیرون دیدنی تره چون داخل آن مثل همه برج ها با آسانسور بالا میری و شهر رو می بینی و پول زیادی هم بابت ورودی میدی. در مجموع غارهای باتو بی نظیره.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
هورگشت پارس
28 اسفند - 7 بهمن

تور مالزی 23 و 25 و 28 بهمن 98
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
14 بهمن - 3 اسفند

تور کوالالامپور ویژه نوروز 99
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
25 اسفند - 4 فروردین

تور مالزی بهمن و اسفند 98
7 شب
ماهان
همیشه سفر
4 اسفند - 12 اسفند

تور مالزی 21 بهمن 98
6 شب
ماهان
ندا پرواز
21 بهمن - 28 بهمن

تور کوالالامپور 4و 7 و 9 اسفند 98
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
4 اسفند - 17 اسفند

تور مالزی بهمن 98
7 شب
ماهان
تفریحات سیمالیان
25 بهمن - 20 بهمن

تور مالزی 16 و 21 بهمن و 4 اسفند 98
7 شب
ماهان
ندا پرواز
4 اسفند - 12 اسفند

تور مالزی زمستان 98
7 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
4 اسفند - 17 اسفند

تور کوالالامپور 23 بهمن 98
7 شب
ماهان
گردشگر زمان
23 بهمن - 1 اسفند