هزینه های سفر به گرجستان
هزینه های غذا در گرجستان :
کشور گرجستان به دلیل غذا های خوشمزه ای که دارد شهرت زیادی دارد که دارای تنوع بالایی می باشد به همین دلیل انتخاب های متفاوتی خواهید داشت که می توانید در رستوران های بزرگ و کوچک که قیمت های مناسبی دارد محبوب ترین غذاهای گرجستان را میل کنید البته غذا خوری های خیابانی قیمت های کمتری نسبت به رستوران ها دارد. به طور کلی غذا و نوشیدنی در گرجستان دارای قیمت های مقرون به صرفه ای می باشد که یکی از قشنگ ترین بخش سفر امتحان کردن غذا های لذیذ با طعم های متعدد نیز می باشد.
به طور مثال با پرداخت 20 لاری می توانید یک وعده نهار در رستوران های معمولی میل نمایید ، همچنین اگر به غذا های فست فودی علاقه مند هستید با پرداخت 11 لاری می توانید یک وعده غذا مک دونالد را میل کنید.هزینه مکان اقامتی :
یکی دیگر از هزینه های سفر به گرجستان مکان اقامتی در طول سفرتان می باشد که پیدا کردن مکانی برای اقامت در گرجستان با قیمت های مختلف بسیار راحت است.
اقامت در هاستل های خوب با صبحانه رایگان برای مسافران شبی 70 لاری  هزینه دارد. برای اقامت در هتل های خوب با پرداخت شبی 400 لاری می توانید در بهترین هتل های گرجستان اقامت داشته باشید.همچنین با پرداخت شبی 110 لاری می توانید در هتل های معمولی اقامت داشته باشید.هزینه حمل و نقل در گرجستان :
برای رفت و آمد و گشت و گذار بین شهر ها در سفر به گرجستان می توانید از مینی بوس ها و قطار های تحت  عنوان marshrutka نیز استفاده نمایید. همچنین می توانید رفت و آمد های بین شهری به صورت گروهی سفر کنید تا هزینه های سفر به گرجستان به صورت کمتری در آید.
هزینه مینی بوس برای هزینه های بین شهری بین 10 تا 25 لاری و هزینه مینی بوس برای سفر های داخل شهری کمتر از 6 لاری می باشد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به هزینه های سفر به گرجستان

نظرات کاربران

ریحانه 13 آبان 97
2
هزینه های سفر به گرجستان خیلی مفید و خوب بود عالی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.