امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به هزینه های سفر به گرجستان

هزینه های سفر به گرجستان

در این مطلب در لحظه آخر لیست هزینه های سفر به گرجستان برای مسافران به این کشور جمع آوری شده است تا حتی الامکان از هزینه های سفر خود صرفه جویی و از هزینه های خود بکاهید پس ما را در این مطلب همراهی کنید.
 
 
هزینه های غذا در گرجستان :
کشور گرجستان به دلیل غذا های خوشمزه ای که دارد شهرت زیادی دارد که دارای تنوع بالایی می باشد به همین دلیل انتخاب های متفاوتی خواهید داشت که می توانید در رستوران های بزرگ و کوچک که قیمت های مناسبی دارد محبوب ترین غذاهای گرجستان را میل کنید البته غذا خوری های خیابانی قیمت های کمتری نسبت به رستوران ها دارد. به طور کلی غذا و نوشیدنی در گرجستان دارای قیمت های مقرون به صرفه ای می باشد که یکی از قشنگ ترین بخش سفر امتحان کردن غذا های لذیذ با طعم های متعدد نیز می باشد.
به طور مثال با پرداخت 20 لاری می توانید یک وعده نهار در رستوران های معمولی میل نمایید ، همچنین اگر به غذا های فست فودی علاقه مند هستید با پرداخت 11 لاری می توانید یک وعده غذا مک دونالد را میل کنید.
 
 
هزینه مکان اقامتی :
یکی دیگر از هزینه های سفر به گرجستان مکان اقامتی در طول سفرتان می باشد که پیدا کردن مکانی برای اقامت در گرجستان با قیمت های مختلف بسیار راحت است.
اقامت در هاستل های خوب با صبحانه رایگان برای مسافران شبی 70 لاری  هزینه دارد. برای اقامت در هتل های خوب با پرداخت شبی 400 لاری می توانید در بهترین هتل های گرجستان اقامت داشته باشید.همچنین با پرداخت شبی 110 لاری می توانید در هتل های معمولی اقامت داشته باشید.
 
 
هزینه حمل و نقل در تور گرجستان :
برای رفت و آمد و گشت و گذار بین شهر ها در سفر به گرجستان می توانید از مینی بوس ها و قطار های تحت  عنوان marshrutka نیز استفاده نمایید. همچنین می توانید رفت و آمد های بین شهری به صورت گروهی سفر کنید تا هزینه های سفر به گرجستان به صورت کمتری در آید.
هزینه مینی بوس برای هزینه های بین شهری بین 10 تا 25 لاری و هزینه مینی بوس برای سفر های داخل شهری کمتر از 6 لاری می باشد.
 
 

نظرات مردم درباره هزینه های سفر به گرجستان

ریحانه 13 آبان 97
2
هزینه های سفر به گرجستان خیلی مفید و خوب بود عالی
درج نظر