ارمنستان

ایروان پایتخت بزرگ ترین شهر جمهوری ، ارمنستان می باشد که در نا امنی های اخیر ترکیه به یکی از پر طرفدار ترین مقصد های توریستی برای ایرانیان تبدیل شده است. در ادامه با لحظه آخر همراه شوید تا بیش تر با شهر زیبای ارمنستان بیش تر آشنا شوید.
 
 
تاریخ ارمنستان که بسیار با قدمت می باشد و بخش زیادی از آن ریشه در فرهنگ  کشورمان دارد و همچنین فرهنگ غنی آن ارمنستان را به مکانی بسیار جذاب برای گردشگران خارجی تبدیل کرده است. که اگر بخواهیم از قدمات ارمنستان بگوییم به 4000 سال پیش باز می گردد که در قرن های 4 و 6 پیش از میلاد مسیح مهم‌ترین مراکز ساتراپی در امپراطوری عظیم هخامنشی به شمار می رفت و از آن جایی که این شهر مقصد استراتژیک مهمی بوده است در طول تاریخ بین ملت ها و پادشاهان گوناگونی دست به دست شده است. این شهر در اصل بخش اصلی از ایران بوده است که طبق قرارداد ترکمنچای در زمان قاجار از ایران جدا شد.
 
 
آب و هوا ارمنستان :
ماه های آوریل تا اکتبر از گرم ترین ماه های ارمنستان به شمار می رود که در ماه های ماه ژوئیه و اوت دمای هوا بالای 40 درجه سانتی گراد می رسد و در ماه های زمستان و پاییز  سرد ترین فصل  تور ارمنستان به شمار می رود که حتما برای سفر کردن در این ما ها باید لباس گرم همراهتان داشته باشید.
 
 
انواع هزینه ها در ارمنستان 
 
هزینه ی هاستل در ارمنستان : با پرداختن بین 11 تا 56 دلار آمریکا می توانید در این شهر اتاقی به اندازه بودجه تان پیدا کنید که البته بعضی از هاستل ها قیمت های بالا ( حدودا 700 هزار تومان ) به ازای هر شب اقامتی که دارید آب می خورد که به هیچ عنواتن پیشنهاد نمی شود به دلیل اینکه با این قیمت می توانید به راحتی در هتلی خوب اتاقی را اجاره کنید.
 
هزینه اقامت در هتل ارمنستان :
هتل یک ستاره : 21 الی 37 دلار
هتل دو ستاره  44 الی 54 دلار
هتل سه ستاره : 25 الی 63 دلار
هتل چهار ستاره : 42 الی 116 دلار
هتل پنج ستاره : 410 دلار به بالا
 
میانگین هزینه غذا در ارمنستان : 
یک وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت : 6/32 دلار
یک وعده غذایی در رستوران با قیمت متوسط : 21 دلار
قیمت مک دونالد : 4/21 دلار
 
هزینه حمل و نقل ارمنستان :
بلیط تک سفر مترو یا اتوبوس : 0/21 دلار 
کرایه تاکسی با تعرفه عادی برای سوار شدن : 1/26 دلار
یک کیلومتر جا به جایی با تاکسی با تعرفه عادی : 0/21 دلار
انتظار یک ساعته تاکسی با تعرفه عادی : 2/11 دلار
هزینه هر لیتر بنزین : 0/87 دلار
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ارمنستان

رادان 13 آبان 97
0
تور ارمنستان زمینی حدودا چقدر در میاد ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما