بزرگترین هواپیمای جهان

📅 انتشار : 1396/04/17 📅 بروزرسانی : 1396/04/17 بازدید : 1534
بزرگترین هواپیمای جهان امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری کرواسی تبدیل شده است که از روز جمعه در غالب نمایشگاه در فرودگاه شهر زاگرب که پایتخت کرواسی می باشد به نمایش گذاشته شده است و یکی از جدید ترین جاذبه گردشگری کرواسی به شمار می رود.
 
 
بزرگترین هواپیمای دنیا
 
 

مشخصات بزرگترین هواپیمای جهان

نام این هواپیما  آنتونوف ۲۲۵ نام دارد که فقط یک فروند از آن در سال 1998 تولید شده است که وزن آن 210 تن و طول آن 84 متر می باشد و عنوان بزرگترین هواپیمای دنیا را برای خود کسب کرده است.
 
 
پزرگترین هواپیما
 
 
هواپیمای آنتونوف 225 در سال 1989 شاتل روسی بوران را حمل کرد که علاوه بر عنوان بزرگ ترین هواپیما به عنوان یکی از شاهکار های صنعت هوانوردی نام برده شده است.
 
 
هواپیمای بزرگ
 
 
بزرگ ترین هواپیما در شرایطی به جاذبه گردشگری کرواسی تبدیل گردید که این کشور با الحاق به اتحادیه اروپا از اول جولای که کرواسی با هجوم گردشگران زیاد اروپایی رشد بی سابقه ای را تجربه کرد و همچنین سواحل زیبای تور کرواسی و بیش از 1100 جزیره زیبای آن می تواند جاذبه های زیبا متفاوتی برای گردشگران نیز باشد.
 
 
 
بزرگترین هواپیما
 
 
پس از استقلال کشور کرواسی در سال 1991 سهم صنعت گردشگری در تولید ناخالصی به 20 درصد رسید که حاصل آن تبدیل کشور به مقصد گردشگری برتر و همچنین ایجاد صد ها فرصت شغلی در کشور کرواسی گردید.
 
 
هواپیماهای غول آسا
 
 
سایت لحظه آخر ارائه دهنده انواع تورهای مسافرتی و گردشگری اعم از تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ارمنستان، تور گرجستان و دیگر تورهای داخلی و خارجی می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و امکانات تورها می توانید به سایت لحظه آخر مراجعه فرمایید.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 113 کاربران به بزرگترین هواپیمای جهان