گردنه حیرانروستای زیبا و دیدنی حیران در استان گیلان و شهر آستارا واقع شده است که از زیبا ترین جاذبه های دیدنی ایران محسوب می گردد.روستای حیران به دلیل طبیعت بی همتا و همچنین آب و هوای بسیار عالی که دارد سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور داخلی این روستا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.
یکی از مهم ترین جاذبه روستا حیران ، گردنه حیران می باشد که در مسیر آستارا به اردبیل قرار گرفته که یک طرف آن دره ای که رود ارس از آن می گذرد و از طرف دیگر به کوه های سرسبز مشرف می باشد.گردشگران تور لحظه آخری بدانند که در تمامی روز های سال وجود مه گردنه حیران را رویایی تر و منظره ای بکری را به وجود می آورد.
اگر به این منطقه سفر کنید کاملا متوجه خواهید شد که چرا نام این منطقه را انتخاب کرده اند و زیبایی بیش از حد آن شما را حیران می کند.در مسیر جاده ای تنومند خواهید دید که به دور کوه بزرگ پیچیده شده و تا ارتفاع های زیادی بالا رفته و زمانی که سوار با ماشین بالا می روید از بالا دیگر ماشین ها را مشاهده می کنید.
در طول مسیر که بالا می روید سالن های غذا خوری ، رستوران ها و استراحتگاه های کوتاهی در کنار پرتگاه می بینید که ماشین های زیادی کنار زده اند و از دیدن مناظر لذت می برند.
آدرس گردنه حیران : جاده اردبیل – آستارا ، ابتدای تونل اردبیل و تا 5 کیلو متری آستارا ، فاصله تا مرکز شهر 40 کیلومتر


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز گردنه حیران
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.