امتیاز 5 از 5 | از بین 147 امتیاز دهنده به بازدید آنلاین از موزه بریتانیا

بازدید آنلاین از موزه بریتانیا

سالانه میلیون ها نفر برای بازدید از موزه بریتانیا به شهر لندن سفر می کنند، اما این روز ها به دلیل شیوع کرونا ویروس هیچ گردگشری اجازه ورود به موزه را ندارد، همچنین بسیاری از افرادی که علاقه دارند آثار موجود در موزه بریتانیا رو ببینند امکان سفر به این شهر را ندارند، پس بهترین راه برای بازدید از موزه چیست؟ با لحظه آخر همراه باشید.
در شرایط موجود بازدید مجازی بهترین راه برای دیدن جاذبه های گردشگری به حساب می آید، تصاویر 360 درجه نقشه گوگل برای بسیاری از جاذبه های گردشگری موجود است، موزه بریتانیا تقریبا تصاویر کاملی را دارد به شکلی که شما می توانید از تمامی بخش ها و طبقات آن بازدید کنید و خودتان را درون موزه تصور کنید.
 

منشور کوروش


ایران باستان


همانطور که میدانید داخل موزه بریتانیا بخشی به نام "ایران باستان" وجود دارد که بیش از 13 هزار آثار تاریخی و ارزشمند کشورمان نظیر سفالینه ها، ظروف سیمین، کتاب های خطی، قالی های قدیمی، بشقاب طبرستان، ارابه طلایی چهار اسب، جام نقره ساسانی، سنگنگاره ویرانی شوش و هزاران اثر دیگر در آن قابل مشاهده است، اما باید بدانید که ارزشمند ترین آن ها منشور حقوق بشر کوروش بوده که در این بخش به نمایش گذاشته شده است، لحظه آخر پیشنهاد می کند در بازدید مجازی از موزه بریتانیا این بخش رو از دست ندید.

 

بازدید مجازی - لذت بازدید رایگان و مجازی از موزه بریتانیا


بازدید مجازی از موزه بریتانیا


علاقمندان به بازدید مجازی از این موزه زیبا می توانند با استفاده از تلفن همراه یا رایانه وارد لینک زیر شوند و از نقاط مختلف موزه بازدید کنند، لازم به ذکر است که بخش ایران باستان در طبقه سوم موزه قرار گرفته و پیدا کردن آن کمی سخت می باشد، به همین دلیل تیم لحظه آخر این بخش را برای شما پیدا کرده و لینک آن را جداگانه قرار میدهیم.

 

بازدید مجازی از بخش ایران باستان - بازدید مجازی از بخش ایران باستان در موزه بریتانیا

 

 

نظرات مردم درباره بازدید آنلاین از موزه بریتانیا

آراد آقاجانی 10 ساله از رشت _ایران 19 اسفند 99
2
این بازدید آنلاین خیلی خوب بود عالی بود من خیلی چیز ها از این بازدید یاد گرفتم ولی کاش آثار ایران توی کشورمون بود تا بتونیم بریم بازدید البته الان توی این وضعیت کوید 19 نمیتونیم انشالله زودتر این ویروس از بین بره و ما بتونیم به راحتی بازدید از موزه ها و خیلی کار های دیگه رو انجام بدیم الاهی امین❤❤
مجتبی حسینی 25 بهمن 99
1
خیلی عالی
مجتبی حسینی 25 بهمن 99
0
بازدید از ایران باستان
درج نظر