بازدید آنلاین از موزه بریتانیا

سالانه میلیون ها نفر برای بازدید از موزه بریتانیا به شهر لندن سفر می کنند، اما این روز ها به دلیل شیوع کرونا ویروس هیچ گردگشری اجازه ورود به موزه را ندارد، همچنین بسیاری از افرادی که علاقه دارند آثار موجود در موزه بریتانیا رو ببینند امکان سفر به این شهر را ندارند، پس بهترین راه برای بازدید از موزه چیست؟ با لحظه آخر همراه باشید.
در شرایط موجود بازدید مجازی بهترین راه برای دیدن جاذبه های گردشگری به حساب می آید، تصاویر 360 درجه نقشه گوگل برای بسیاری از جاذبه های گردشگری موجود است، موزه بریتانیا تقریبا تصاویر کاملی را دارد به شکلی که شما می توانید از تمامی بخش ها و طبقات آن بازدید کنید و خودتان را درون موزه تصور کنید.
 

منشور کوروش


ایران باستان


همانطور که میدانید داخل موزه بریتانیا بخشی به نام "ایران باستان" وجود دارد که بیش از 13 هزار آثار تاریخی و ارزشمند کشورمان نظیر سفالینه ها، ظروف سیمین، کتاب های خطی، قالی های قدیمی، بشقاب طبرستان، ارابه طلایی چهار اسب، جام نقره ساسانی، سنگنگاره ویرانی شوش و هزاران اثر دیگر در آن قابل مشاهده است، اما باید بدانید که ارزشمند ترین آن ها منشور حقوق بشر کوروش بوده که در این بخش به نمایش گذاشته شده است، لحظه آخر پیشنهاد می کند در بازدید مجازی از موزه بریتانیا این بخش رو از دست ندید.
 

موزه بریتانیا


بازدید مجازی از موزه بریتانیا


علاقمندان به بازدید مجازی از این موزه زیبا می توانند با استفاده از تلفن همراه یا رایانه وارد لینک زیر شوند و از نقاط مختلف موزه بازدید کنند، لازم به ذکر است که بخش ایران باستان در طبقه سوم موزه قرار گرفته و پیدا کردن آن کمی سخت می باشد، به همین دلیل تیم لحظه آخر این بخش را برای شما پیدا کرده و لینک آن را جداگانه قرار میدهیم.


بازدید مجازی
بازدید مجازی از بخش ایران باستان
 

 

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بازدید آنلاین از موزه بریتانیا

مهرنوش فریدونی 2 شهریور 99
1

خیلی عالی بود و ما مدیون گذشتگانمون هستیم و باید از گنجهایی گرانبهایی که برامون به میراث گذاشتن حالا فرقی نمیکنه که تو کدوم کشور ازش نگهداری میشه باید محافظت کنیم

خمم 26 مرداد 99
0
آنابل کجایی موزه قرار دارد
امیر 16 مرداد 99
1
واقعا عالی بود😍😍💗
راستین قربانلو 9 مرداد 99
0
من خیلی حال کردم
راستین قربانلو 9 مرداد 99
1
خوب بود عاللی 🖒🖒🖒
کتی 23 خرداد 99
1
واقعا عالی
ژینا عبدللهی 18 خرداد 99
0
عاللی بود...من آرزومه یک روز از نزدیک این موزه را ببینم!
رقیه احمدی آسور 17 خرداد 99
2
فوق العاده بود هرچند من بارها لندن رفتم در واقع پاتوق من این موزه بسیار بسیار زیبا را از نزدیک دیدم ولی هیچ وقت ازاین موزه خسته نشدم
حسین کلاته عربی 17 خرداد 99
1
من که خیلی حال کردم🖒👍🖒👍
رومینا غلامی 13 خرداد 99
2
برای من چیزی باز نکرد
فرشاد بازیار 24 اردیبهشت 99
1
نیاکان ما آنگونه که در خور شایستشون باشه زندگی کردن معنی زندگی رو میشه از هنرهایی که از خودشون جا گذاشتن دید.و چه به روزمان آوردن که باید تاریخ و تمدن خودمان رو در کشوری دیگر جستجوکرد.
ابوالفضل عبدالهی 22 اردیبهشت 99
1

ممنون از اینکه شرایطی فراهم شد تا بتونیم از موزه بازدید کنیم و امیدوارم که یه روز منشور حقوق بشر کوروش به ایران پس داده شود

رضاحسینی 20 اردیبهشت 99
6
من موزه ی برتانیارودوست دارم وارزودارم که یک روزبه انجابروم
مجتبی یوسفی 19 اردیبهشت 99
3
بسیار بسیار عالی بود خیلی حال کردم امیدوارم یه روز بتونم بیام ازنزدیک ببینم
ايلين يل 17 اردیبهشت 99
0
😍💗
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما