بازدید آنلاین از موزه بریتانیا

📅 بروزرسانی : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ بازدید : 8325

سالانه میلیون ها نفر برای بازدید از موزه بریتانیا به شهر لندن سفر می کنند، اما این روز ها به دلیل شیوع کرونا ویروس هیچ گردگشری اجازه ورود به موزه را ندارد، همچنین بسیاری از افرادی که علاقه دارند آثار موجود در موزه بریتانیا رو ببینند امکان سفر به این شهر را ندارند، پس بهترین راه برای بازدید از موزه چیست؟ با لحظه آخر همراه باشید.
در شرایط موجود بازدید مجازی بهترین راه برای دیدن جاذبه های گردشگری به حساب می آید، تصاویر 360 درجه نقشه گوگل برای بسیاری از جاذبه های گردشگری موجود است، موزه بریتانیا تقریبا تصاویر کاملی را دارد به شکلی که شما می توانید از تمامی بخش ها و طبقات آن بازدید کنید و خودتان را درون موزه تصور کنید.
 

منشور کوروش


ایران باستان


همانطور که میدانید داخل موزه بریتانیا بخشی به نام "ایران باستان" وجود دارد که بیش از 13 هزار آثار تاریخی و ارزشمند کشورمان نظیر سفالینه ها، ظروف سیمین، کتاب های خطی، قالی های قدیمی، بشقاب طبرستان، ارابه طلایی چهار اسب، جام نقره ساسانی، سنگنگاره ویرانی شوش و هزاران اثر دیگر در آن قابل مشاهده است، اما باید بدانید که ارزشمند ترین آن ها منشور حقوق بشر کوروش بوده که در این بخش به نمایش گذاشته شده است، لحظه آخر پیشنهاد می کند در بازدید مجازی از موزه بریتانیا این بخش رو از دست ندید.

 

بازدید مجازی - لذت بازدید رایگان و مجازی از موزه بریتانیا


بازدید مجازی از موزه بریتانیا


علاقمندان به بازدید مجازی از این موزه زیبا می توانند با استفاده از تلفن همراه یا رایانه وارد لینک زیر شوند و از نقاط مختلف موزه بازدید کنند، لازم به ذکر است که بخش ایران باستان در طبقه سوم موزه قرار گرفته و پیدا کردن آن کمی سخت می باشد، به همین دلیل تیم لحظه آخر این بخش را برای شما پیدا کرده و لینک آن را جداگانه قرار میدهیم.

 

بازدید مجازی از بخش ایران باستان - بازدید مجازی از بخش ایران باستان در موزه بریتانیا

 

 

گزارش مشکل
نظرات کاربران درباره بازدید آنلاین از موزه بریتانیا
Abbas akbari بهمن 1401
10 نفر پسندیدند
واقعا کہ بایدافرین گفت بہ ابداع کنندہ این کار۔ منکہ کیف کردم

lahzeakhar.com/news/23831-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 149 کاربران به بازدید آنلاین از موزه بریتانیا