شکافته شدن دریا در کره جنوبی

📅 انتشار : 1398/10/29 📅 بروزرسانی : 1402/02/21 ⏱ مطالعه : 4 دقیقه بازدید : 7940
آیا میدانید پدیده شکافته شدن دریای سرخ که زمانی حضرت موسی (ع) و قومش بین دریای سرخ و ارتش مصر به دام افتاده بودند هر ساله در کشور کره اتقاق میافتد و این پدیده به یکی از جاذبه های گردشگری این کشور تبدیل شده است . با لحظه آخر همراه باشید تا با این پدیده عجیب و جالب بیشتر آشنا شوید. جیندو مجمع الجزایری متشکل از 250 جزیره است که سومین جزیره بزرگ کره یعنی جزیره جیندو است. در انتهای ماه فوریه هر سال و همچنین در اواسط ماه ژوئن، بر اساس یک جزر و مد بسیار پایین یک گذرگاه طبیعی به طول 2.9 کیلومتر و عرض 10 تا 40 متر ایجاد میشود که جزیره اصلی جیندو را به چزیره کوچک مودو که در جنوب جیندو قرار دارد متصل میکند . این پدیده جالب و دیدنی تنها یک ساعت عمر دارد و بعد از یک ساعت دوباره به زیر آب رفته و همه چیز به حالت اولیه خود بر میگردد . این پدیده محلی را که راه آبی جیندو نامیده میشود، مردم محلی هر ساله جشن میگیرند و بازدیدکنندگان و گردشگران تور کره جنوبی از این اتفاق جالب هرساله دریغ نمیکنند و در میان دریا راه میروند.
 
شکافته شدن دریا در کره
 
همچنین طبق افسانه های از پیش مطرح شده ببر های زیادی در این جزیره وجود داشته اند . زمانی که ببر ها زیاد شدند، مردم به سمت مودو فرار کردند و پیرزنی به نام پپونگ در جزیره جا ماند . آیا میدانید پدیده شکافته شدن دریای سرخ که زمانی حضرت موسی (ع) و قومش بین دریای سرخ و ارتش مصر به دام افتاده بودند هر ساله در کشور کره اتقاق میافتد و این پدیده به یکی از جاذبه های گردشگری این کشور تبدیل شده است . با لحظه آخر همراه باشید تا با این پدیده عجیب و جالب بیشتر آشنا شوید .
 

آشنایی با کره جنوبی - کره جنوبی یک کشور با بیش از سالیانه ۱۰ میلیون گردشگر که برای تفریح و مسافرت به کره جنوبی سفر می کنند می باشد. این کشور که یک شبه جزیره است

 
شکافته شدن دریا در کره
 

جیندو مجمع الجزایری متشکل از 250 جزیره است که سومین جزیره بزرگ کره یعنی جزیره جیندو است. در انتهای ماه فوریه هر سال و همچنین در اواسط ماه ژوئن، بر اساس یک جزر و مد بسیار پایین یک گذرگاه طبیعی به طول 2.9 کیلومتر و عرض 10 تا 40 متر ایجاد میشود که جزیره اصلی جیندو را به چزیره کوچک مودو که در جنوب جیندو قرار دارد متصل میکند . این پدیده جالب و دیدنی تنها یک ساعت عمر دارد و بعد از یک ساعت دوباره به زیر آب رفته و همه چیز به حالت اولیه خود بر میگردد . این پدیده محلی را که راه آبی جیندو نامیده میشود، مردم محلی هر ساله جشن میگیرند و بازدیدکنندگان و گردشگران قیمت تور کره جنوبی از این اتفاق جالب هرساله دریغ نمیکنند و در میان دریا راه میروند.

 

سئول پایتخت کره جنوبی - سفر به سئول زیباترین شهر کره جنوبی

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.6 از 5 | از 109 کاربران به شکافته شدن دریا در کره جنوبی