فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک

📅 انتشار : 1397/10/12 📅 بروزرسانی : 1401/11/09 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 893

فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک
فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک
فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک

موسیقی کلاسیک یکی از سبک های پرطرفدار موسیقی می باشد که برخی از علاقه مندان به طور جدی آن را پیگیری می کنند، فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک از برنامه های شاد و مفرحی است که برای این افراد در نظر گرفته شده و گردشگران تور ترکیه هم می توانند از تماشای آن لذت ببرند. این جشنواره موقعیت بسیار خوبی است تا هنرمندان و موزیسین ها بتوانند در آن هنر خود را به رخ بکشند و در آن عرضه اندام کنند، برخی از موسیقی شناسان هم در کنار توریست های تور بدروم، تنها با هدف تماشای هنر سایرین در این جشنواره شرکت می کنند.

فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک نخستین بار در سال 2004 در شهر گوموشلوک اجرا شد و به دلیل استقبال بی نظیری که از آن به عمل آمد حدود 60 روز به طول انجامید. هم اکنون این جشنواره در طول 19 روز در مکانی تاریخی برگزار می گردد که یکی از زمانبرترین فستیوال های دنیا به حساب می آید و در حدود 15 هزار نفر برای تماشای آن از اقصی نقاط جهان به شهر بدروم سفر می کنند. به تقریبی در هر دوره شاهد 19 کنسرت باشکوه در این جشنواره هستیم. در این فستیوال مفرح اجراهایی نظیر: فلوت، گیتار، پیانو، ارکستر، ویولون، چنگ، آوازخوانی و ویولون سل انجام می شود که در طول آن تماشاگران و گردشگران تور بدروم به وجد می آیند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اغلب شرکت کنندگان در این برنامه مفرح، جوان هستند.

برخی از هنرمندانی که در فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک شرکت می کنند عبارت اند از: احمد عدنان سایگون، اندلیون کوآرتت، ارکین اونای، موریسیو والینا، پییر ریچ، کارلو دومینیکانی، درک گریپر و گولسین اونای می باشند. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.8 از 5 | از 100 کاربران به فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک