فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک

شهر ساحلی و زیبای بدروم، از مقاصد توریستی ترکیه بوده که سالانه میزبان برگزاری فستیوال های زیادی می باشد. یکی از جذاب ترین جشنواره هایی که هر ساله در فصل تابستان شاهد اجرای آن می باشیم "فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک" نام دارد.
موسیقی کلاسیک یکی از سبک های پرطرفدار موسیقی می باشد که برخی از علاقه مندان به طور جدی آن را پیگیری می کنند، فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک از برنامه های شاد و مفرحی است که برای این افراد در نظر گرفته شده و گردشگران تور ترکیه هم می توانند از تماشای آن لذت ببرند. این جشنواره موقعیت بسیار خوبی است تا هنرمندان و موزیسین ها بتوانند در آن هنر خود را به رخ بکشند و در آن عرضه اندام کنند، برخی از موسیقی شناسان هم در کنار توریست های تور بدروم، تنها با هدف تماشای هنر سایرین در این جشنواره شرکت می کنند.
فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک نخستین بار در سال 2004 در شهر گوموشلوک اجرا شد و به دلیل استقبال بی نظیری که از آن به عمل آمد حدود 60 روز به طول انجامید. هم اکنون این جشنواره در طول 19 روز در مکانی تاریخی برگزار می گردد که یکی از زمانبرترین فستیوال های دنیا به حساب می آید و در حدود 15 هزار نفر برای تماشای آن از اقصی نقاط جهان به شهر بدروم سفر می کنند. به تقریبی در هر دوره شاهد 19 کنسرت باشکوه در این جشنواره هستیم. در این فستیوال مفرح اجراهایی نظیر: فلوت، گیتار، پیانو، ارکستر، ویولون، چنگ، آوازخوانی و ویولون سل انجام می شود که در طول آن تماشاگران و گردشگران تور بدروم به وجد می آیند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اغلب شرکت کنندگان در این برنامه مفرح، جوان هستند.
برخی از هنرمندانی که در فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک شرکت می کنند عبارت اند از: احمد عدنان سایگون، اندلیون کوآرتت، ارکین اونای، موریسیو والینا، پییر ریچ، کارلو دومینیکانی، درک گریپر و گولسین اونای می باشند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما