فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک


موسیقی کلاسیک یکی از سبک های پرطرفدار موسیقی می باشد که برخی از علاقه مندان به طور جدی آن را پیگیری می کنند، فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک از برنامه های شاد و مفرحی است که برای این افراد در نظر گرفته شده و گردشگران تور ترکیه هم می توانند از تماشای آن لذت ببرند. این جشنواره موقعیت بسیار خوبی است تا هنرمندان و موزیسین ها بتوانند در آن هنر خود را به رخ بکشند و در آن عرضه اندام کنند، برخی از موسیقی شناسان هم در کنار توریست های تور بدروم، تنها با هدف تماشای هنر سایرین در این جشنواره شرکت می کنند.
فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک نخستین بار در سال 2004 در شهر گوموشلوک اجرا شد و به دلیل استقبال بی نظیری که از آن به عمل آمد حدود 60 روز به طول انجامید. هم اکنون این جشنواره در طول 19 روز در مکانی تاریخی برگزار می گردد که یکی از زمانبرترین فستیوال های دنیا به حساب می آید و در حدود 15 هزار نفر برای تماشای آن از اقصی نقاط جهان به شهر بدروم سفر می کنند. به تقریبی در هر دوره شاهد 19 کنسرت باشکوه در این جشنواره هستیم. در این فستیوال مفرح اجراهایی نظیر: فلوت، گیتار، پیانو، ارکستر، ویولون، چنگ، آوازخوانی و ویولون سل انجام می شود که در طول آن تماشاگران و گردشگران تور بدروم به وجد می آیند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اغلب شرکت کنندگان در این برنامه مفرح، جوان هستند.
برخی از هنرمندانی که در فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک شرکت می کنند عبارت اند از: احمد عدنان سایگون، اندلیون کوآرتت، ارکین اونای، موریسیو والینا، پییر ریچ، کارلو دومینیکانی، درک گریپر و گولسین اونای می باشند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به فستیوال موسیقی کلاسیک گوموشلوک
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.