تفریحات استرالیا

در کشور استرالیا علاوه بر جاذبه های گردشگری جاذبه های تفریحی بسیاری وجود دارد که مورد استقبال گردشگران تور استرالیا قرار گرفته اند، در این نوشته قصد داریم تفریحات استرالیا را به گردشگران این کشور معرفی کنیم.
 
از تفریحات استرالیا می توان به بالن سواری، پل نوردی، پرش از بالای برج آسمان آکلند، اتاق های اگزیتوس و غیره اشاره کرد که در ادامه به معرفی هر یک از این تفریحات خواهیم پرداخت.
بالن سواری در استرالیا:
پارک وست گیت یکی از جاذبه های گردشگری کشور استرالیا می باشد که تفریحات بسیاری را در خود جای داده است، یکی از این تفریحات بالن سواری می باشد.
چندین کمپانی اجاره بالن در پارک وست گیت وجود دارد که گردشگران می توانند به آن ها مراجعه کرده و یکی از مهیج ترین تفریحات استرالیا را امتحان کنند.
پل نوردی:
پل سیدنی بزرگ ترین پل فلزی و خمیده دنیا به شمار می آید که در ارتفاع 134 متری از سطح آب احداث شده است، بی شک قدم زدن بر روی این پل یکی از بهترین تفریحات استرالیا می باشد، گردشگران تور استرالیا می توانند بر فراز این پل رفته و نمای بسیار زیبایی از شهر سیدنی را مشاهده کنند.
پرش از بالای برج آسمان:
برج آسمان که دارای 192 متر ارتفاع می باشد یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود شهر اوکلند استرالیا به شمار می آید و پرش از آن را می توان از مهیج ترین تفریحات استرالیا دانست.
گردشگرانی که به پرش از ارتفاع علاقمندند می توانند از بالای این برج بپرند و اوج هیجان را تجربه کنند.
اتاق های اگزیتوس:
اگزیتوس در واقع مکانی مملوء از اتاق های اسرار آمیز است که قدرت تصمیم گیری و تفکر گردشگران تور استرالیا را به چالش می کشد، در این اتاق ها می توانید ترس توام با هیجان را تجربه کنید، اگر از میان تفریحات استرالیا رفتن به اتاق های اگزیتوس را انتخاب کرده اید باید بدانید که این اتاق ها در شهر ملبورن واقع شده اند.
امیدواریم مطالعه این مقاله برای گردشگران تور استرالیا مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تفریحات استرالیا

ریحانه 29 آبان 97
4
تفریحات استرالیا یکی از یکی بهتر و مهیج تر هست عالیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما