طراحی اولین هتل فضایی جهان

📅 بروزرسانی : ۲۳ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 259
طراحی اولین هتل فضایی جهان مبحث جذابی است که قصد داریم در این بخش از سایت لحظه آخر به آن بپردازیم. طراحی نخستین هتل فضایی دنیا به درخواست شرکت اکتشافات فضایی Axiom Space و با هدف گردشگری در فضا به وسیله یک شخص فرانسوی به نام فیلیپ استارک انجام شده است. این هتل تجاری فضایی که ایستگاه آرورا نام دارد، در سال 2020 ساخته می شود و هم اکنون طراحی آن کامل شده است. به گفته فیلیپ استارک، طراحی اولین هتل فضایی جهان مطابق با قواعد و اصول خاصی که برای حضور انسان در فضا باید رعایت شود، انجام شده است. اتاقک هایی که در طرح او وجود دارد، مجهز به لامپ هایی از نوع ال ای دی هستند که در فاصله کمی از هم قرار دارند و رنگ و شدت نور آن ها می تواند تغییر کند.
 
 
هتل در فضا
 
 
گردشگرانی که با تور لحظه آخری به این هتل سفر کنند، می توانند نمای بسیار زیبایی از زمین را در فضا به نظاره بنشینند و در هر 2 ساعت، یک بار به دور آن بچرخند. یک پدیده بسیار جذابی که گردشگران در این هتل می توانند شاهد آن باشند، طلوع و غروب 16 باره خورشید می باشد. اقامت مهیج در ایستگاه آرورا ملزم به پرداخت هزینه ای هنگفت بوده که از جانب علاقه مندان باید پرداخت شود. لازم به ذکر است که بگوییم این هتل ظرفیت بالایی ندارد و در هر مرتبه علاوه بر خدمتکاران، تنها 4 مسافر را می تواند پذیرا باشد. اقامت در این هتل که قرار است در سال 2020 به فضا پرتاب شود، ملزم به رعایت نکاتی می باشد، ثبت نام برای سفر ده روزه به ایستگاه فضایی بین المللی و آموزش نکات لازم از خرداد ماه سال 1397 آغاز گشته که علاقه مندان می توانند با پرداخت مبلغ 55 ملیون دلار برای آن اقدام کنند. 

هزینه اقامت در هتل فضایی آرورا چقدر است؟

به گزارش خبرگزاری رویترز به نقل از سازمان ناسا هزینه اقامت در هتل فضایی آرورا به ازای هر نفر شبی 35 هزار دلار معادل 455 میلیون تومان می باشد.
سایت لحظه آخری ارائه دهنده انواع تورهای گردشگری داخلی و خارجی اعم از تور مشهد، تور کیش، تور قشم، تور ترکیه، تور استانبول، تور آنتالیا و دیگر تورها می باشد، برای اطلاع از قیمت ها و امکانات ارائه شده می توانید به سایت لحظه آخر مراجعه فرمایید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره طراحی اولین هتل فضایی جهان

علی خادمی دی 1398
18 نفر پسندیدند
چقدر جالب، دیگه آدم میتونه از کره زمین هم خارج بشه و بره تو یه سیاره دیگه حتی اقامت هم بکنه و چند روزی اونجا بگذرونه، واقعا جالب و در عین حال ترسناکه
ریما آبان 1397
19 نفر پسندیدند
طراحی اولین هتل فضایی جهان چقدر خفنه اگر اجرایی بشه

lahzeakhar.com/news/22562-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%AA%D9%84-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به طراحی اولین هتل فضایی جهان