امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین مراکز خرید آنکارا

بهترین مراکز خرید آنکارا

شهر آنکارا یکی از مقاصد گردشگری مهم در ترکیه می باشد که گردشگران بی شماری هرساله برای بازدید از جاذبه های گردشگری و یا خرید به آن سفر می کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تعدادی از بهترین مراکز خرید آنکارا را به شما معرفی کنیم.
کیزیلای یکی از برترین مراکز خرید آنکارا به حساب می آید که گردشگران تور آنکارا می توانند در آن معروف ترین برندهای جهانی را پیدا کنند. تمامی اقلام و لباس هایی که در این پاساژ فروخته می شود، از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و همین امر سبب شده تا کیزیلای عنوان "دومین مرکز خرید برتر آنکارا" را از آن خود کند.
*مرکز خرید آرمادا
مرکز خرید آرمادا که معماری خیره ای دارد، در سال 2002 با وسعت 1250 هزار متر افتتاح شد و در سال 2012 نیز مورد بازسازی قرار گرفت. آرمادا حدود 250 مغازه را در خود جای داده که این مغازه ها از ساعت 10 صبح تا ساعت 22 فعالیت می کنند.
*مرکز خرید آنکامال
مرکز خرید آنکامال در سال 1377 احداث شد و در ابتدا میگروس نام داشت ولی در سال 1385 تغییر نام پیدا کرد و آنکامال نامیده شد. این مرکز خرید قدیمی حدود 330 مغازه دارد که امکاناتی نظیر: زمین بازی، سینما، کافه و رستوران را در خود جای داده و گردشگران تور آنکارا می توانند از آن ها بهره ببرند.
*مرکز خرید فروم
یکی از بهترین مراکز خرید آنکارا، مرکز خرید فروم نام دارد که در سال 2008 افتتاح شده و حدود 150 فروشگاه دارد، همچنین تاکنون استقبال خوبی از آن به عمل آمده است. ساعت کاری آن بین 10 صبح تا 10 شب می باشد.
*مرکز خرید گالریا
یکی دیگر از بهترین مراکز خرید آنکارا گالریا نام دارد که از دیرباز مورد توجه توریست ها و گردشگرانی که با تور ترکیه به این شهر سفر می کنند، است. در این مرکز خرید حدود 103 فروشگاه وجود دارد که انواع مختلف کیف، کفش، لباس، لوازم خانگی و لوازم تزئینی را به فروش گذاشته اند. 

نظرات مردم درباره بهترین مراکز خرید آنکارا

کاملیا 30 آبان 97
3
بهترین مراکز خرید آنکارا به کنار بازار های آنتالیا یه چیز دیگست
درج نظر