امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رویایی ترین سواحل پاتایا

رویایی ترین سواحل پاتایا

شهر پاتایا یکی از محبوب ترین مناطق توریستی در کشور تایلند می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته، همین امر سبب شده هر ساله گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر، تور پاتایا را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر سواحل بسیاری وجود دارد، برخی از سواحل موجود در شهر تایلند، در بین افراد مختلف به عنوان رویایی ترین سواحل پاتایا شناخته می شود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با رویایی ترین سواحل پاتایا در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
ساحل جامتین پاتایا: این ساحل یکی از رویایی ترین سواحل پاتایا محسوب می شود، که در فاصله 3 کیلومتری از جنوب این شهر قرار گرفته است. از امکانات موجود در این ساحل می توان به رستوران ها و کافی شاپ های متنوع اشاره کرد. ساحل جامتین در حدود 6 کیلومتر امتداد داشته و مکان مناسبی برای قدم زدن گردشگران تور پاتایا به حساب می آید. این سواحل دارای تفریحات آبی بسیاری مانند موج سواری، اسکی روی آب، غواصی و قایق سواری می باشد.
 
 
ساحل پاتایا: این ساحل یکی از معروف ترین و زیبا ترین سواحل این شهر است، ساحل پاتایا در اواخر هفته بسیار شلوغ می باشد. شکل کلی ساحل شبیه به هلال ماه بوده و طولی در حدود 4 کیلومتر دارد. گردشگران تور تایلند در این ساحل می توانند از امکانات تفریحی بسیاری مانند قایق سواری، موج سواری و جت اسکی استفاده کنند.
 
 
ساحل کوه لارن: این ساحل یکی از مناطق رمانتیک و محبوب در بین گردشگران تور پاتایا می باشد. ساحل کوه لارن شباهت بسیاری با سواحل جنوبی کشور تایلند داشته و با دیگر سواحل موجود در پاتایا متفاوت است. آب شفاف و کریسالی این ساحل باعث زیبایی هرچه بیشتر آن شده است. از تفریحات آبی موجود در این ساحل می توان به قایق سواری اشاره کرد.
 

نظرات مردم درباره رویایی ترین سواحل پاتایا

لاله 30 آبان 97
0
من برم رویایی ترین سواحل پاتایا که معرفی کردید به هیچ عنوان دیگه بر نمی گردم همون جا زندگی می کنم خخخخ
درج نظر