کتابخانه ای با عجیب ترین معماری

شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس، یکی از مهم ترین شهر ها در این کشور می باشد. امروزه شهر مینسک پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر، تور مینسک را در برنامه سفر خود قرار دهند. یکی از معروف ترین جاذبه های دیدنی این شهر کتابخانه ملی بلاروس بوده که در میان گردشگران به عنوان کتابخانه ای با عجیب ترین معماری در جهان شناخته می شود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با کتابخانه ای با عجیب ترین معماری در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
کتابخانه ملی بلاروس
 
 

کتابخانه ملی بلاروس

کتابخانه ملی بلاروس واقع در منطقه واستوک از شهر مینسک در سال 1992 میلادی افتتاح شده است. پروژه ساخت این کتابخانه زیبا در اوایل قرن 19 میلادی آغاز و در سال 2002 میلادی ساخت آن به طور کامل تکمیل شد. انتقال کتاب ها به این کتابخانه چندین سال به طول انجامید، همچنین پس از مدتی چندین جلد کتاب ارزشمند و کمیاب به این کتابخانه اضافه شد. گردشگران تور مینسک لازم است بدانند که این کتابخانه یکی از 10 کتابخانه برتر در جهان می باشد.
 
 
کتابخانه بلاروس
 
 
معماری بسیار زیبا و خاص این کتابخانه باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور بلاروس شده است. معماری ساختمان این کتابخانه توسط دو معمار به نام های ویکتور کی رامارنکو و میهایل ویناگرادو انجام شده است. ارتفاع ساختمان کتابخانه ملی بلاروس در حدود 72 متر بوده که شامل 22 طبقه می شود. این کتابخانه دارای سالن کفرانسی با 500 صندلی است، همچنین گردشگران تور مینسک باید بدانند که این کتابخانه دارای 19 سالن مطالعه بوده که در مجموع ظرفیتی در حدود دو هزار نفر را دارا می باشند.
 
 
معماری کتابخانه بلاروس
 
 
اولین عضو کتابخانه ملی بلاروس، رئیس جمهور این کشور بوده است، امروزه بیش از 15 میلیون نفر در این کتابخانه عضو می باشند. در حال حاضر در این کتابخانه بیش از 8 میلیون جلد کتاب وجود دارد. علاقه مندان به بازدید از دیدنی های کشور بلاروس می توانند برای به صرفه بودن سفر خود، در ارزان ترین فصل سفر به بلاروس، به این کشور سفر کنند و لحظات خوشی را برای خود به یادگار بگذارند.
 
 
معماری عجیب کتابخانه بلاروس
 

تصاویر کتابخانه ملی بلاروس

 
کتابخانه ملی بلاروس
 
عجیب ترین کتایخانه جهان
 
معماری عجیب ترین کتابخانه جهان
 
دیدنی های بلاروس
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کتابخانه ای با عجیب ترین معماری

میخک 30 آبان 97
3
کتابخانه ای با عجیب ترین معماری رو بی نهایت زیبا ساختند کاملا مشخصه چقدر براش زمان گذاشتند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما