کتابخانه ای با عجیب ترین معماری

کتابخانه ملی بلاروس واقع در منطقه واستوک از شهر مینسک در سال 1992 میلادی افتتاح شده است. پروژه ساخت این کتابخانه زیبا در اوایل قرن 19 میلادی آغاز و در سال 2002 میلادی ساخت آن به طور کامل تکمیل شد. انتقال کتاب ها به این کتابخانه چندین سال به طول انجامید، همچنین پس از مدتی چندین جلد کتاب ارزشمند و کمیاب به این کتابخانه اضافه شد. گردشگران تور مینسک لازم است بدانند که این کتابخانه یکی از 10 کتابخانه برتر در جهان می باشد.معماری بسیار زیبا و خاص این کتابخانه باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور بلاروس شده است. معماری ساختمان این کتابخانه توسط دو معمار به نام های ویکتور کی رامارنکو و میهایل ویناگرادو انجام شده است. ارتفاع ساختمان کتابخانه ملی بلاروس در حدود 72 متر بوده که شامل 22 طبقه می شود. این کتابخانه دارای سالن کفرانسی با 500 صندلی است، همچنین گردشگران تور مینسک باید بدانند که این کتابخانه دارای 19 سالن مطالعه بوده که در مجموع ظرفیتی در حدود دو هزار نفر را دارا می باشند.
اولین عضو کتابخانه ملی بلاروس، رئیس جمهور این کشور بوده است، امروزه بیش از 15 میلیون نفر در این کتابخانه عضو می باشند. در حال حاضر در این کتابخانه بیش از 8 میلیون جلد کتاب وجود دارد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کتابخانه ای با عجیب ترین معماری
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
میخک 30 آبان 97
2
کتابخانه ای با عجیب ترین معماری رو بی نهایت زیبا ساختند کاملا مشخصه چقدر براش زمان گذاشتند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.