موزه ای بجامانده از تاتارها

موزه ملی جمهوری تاتارستان که موزه ای بجامانده از تاتارها به حساب می آید، در سال 1770 بنا گشته و در سال 2005 تغییراتی بر روی آن انجام شد. در این موزه مجلل تاریخ تاتارستان به نمایش گذاشته شده که گردشگران تور کازان می توانند با بازدید از این مکان، آشنایی بیشتری با این قوم پیدا کنند. موزه ملی تاتارستان بخش های مختلفی دارد که یکی از این بخش ها به هدایای دریافتی از سایر کشورها اختصاص دارد. در گنبد طلایی این موزه تعدادی قرآن قرار دارد که نشان از اهمیت بالای آن نزد این قومیت دارد.
در طبقه دوم موزه جمهوری تاتارستان، تعداد بی شماری از اشیای ارزشی و مدال هایی که به رئیس جمهور تاتارستان هدیه داده شده، به نمایش درآمده که نظر گردشگران تور کازان را به خود جلب کرده است. بخش هایی از موزه به آثار یکی از تاریخدانان معروف تاتار به نام آندری لیخاچوف اختصاص پیدا کرده است. علاوه بر موارد ذکر شده، کتاب هایی کهن، سکه هایی نادر، جواهرات زیبا، صنایع دستی، لباس های سنتی و دست نویسه هایی از اشخاص برجسته در این موزه تاریخی وجود دارد که می توانید از تماشای آن ها شگفت زده شوید.
گردشگران تور روسیه برای بازدید از این موزه می توانند از طریق ایستگاه مترو کرملیوفسکایا استفاده کنند.  

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به موزه ای بجامانده از تاتارها

نظرات کاربران

یاوری 30 آبان 97
1
موزه ای بجامانده از تاتارها واقعا زیبا و دیدنی هستند من که از تماشای آن لذت بردم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.