پارک ملتپارک ملت از وسیع ترین و همچنین قدیمی ترین پارک های تهران می باشد که از سالیان طولانی میزبان و پذیرای گردشگران و بازدید کنندگان از نقاط مختلف می باشد.
گردشگران تور تهران بدانند ، این پارک از لحاظ تاریخچه قدمت ، معماری اصولی ، قرار گرفتن در منطقه خوب و خوش آب و هوا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که شهرداری تهران هم به خوبی به وضعیت آن رسیدگی می کند.
پارک ملت با مساحت حدود 34 هکتار در منطقه 3 شهرداری تهران واقع گردیده است و یکی از بوستان های بزرگ تهران به شمار می رود.بازدیدکنندگان تور داخلی باید بدانند که طراحی پارک به صورت نا منظم و به سبک انگلیسی ها نیز می باشد.
این پارک زیبا و دیدنی حدودا 120 گونه درختچه ، درخت و درخت میوه دارد و همچنین در انتهای پارک یک سینمای چهار بعدی تاسیس کرده اند که هیجان خاصی را بازدید شما می بخشد.رو به روی این سینما ، پردیس سینمایی ملت قرار دارد که دارای سازه ای جالب و تماشایی است.این سینما دارای 5 سالن است که انتخاب فیلم مورد نظرتان را آسان می کند.
بازدیدکنندگان برای دسترسی به پارک ملت می توانند از اتوبوس های BRT استفاده کنند.اتوبوس های مسیر تجریش-راه آهن و یا چهار راه پارک وی-راه آهن سوار شوید در ایستگاه نیایش پیاده شوید و به پارک ملت برسید.اگر هم می خواهید با تاکسی خودتان را به این پارک برسانید می توانید با تاکسی هایی که به سمت پایانه ونک می روند بروید و از آن جا به بعد سوار اتوبوس های به سمت شمال شوید و در ایستگاه نیایش پیاده شوید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پارک ملت
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری