پارک ملتپارک ملت از وسیع ترین و همچنین قدیمی ترین پارک های تهران می باشد که از سالیان طولانی میزبان و پذیرای گردشگران و بازدید کنندگان از نقاط مختلف می باشد.
گردشگران تور تهران بدانند ، این پارک از لحاظ تاریخچه قدمت ، معماری اصولی ، قرار گرفتن در منطقه خوب و خوش آب و هوا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که شهرداری تهران هم به خوبی به وضعیت آن رسیدگی می کند.
پارک ملت با مساحت حدود 34 هکتار در منطقه 3 شهرداری تهران واقع گردیده است و یکی از بوستان های بزرگ تهران به شمار می رود.بازدیدکنندگان تور داخلی باید بدانند که طراحی پارک به صورت نا منظم و به سبک انگلیسی ها نیز می باشد.
این پارک زیبا و دیدنی حدودا 120 گونه درختچه ، درخت و درخت میوه دارد و همچنین در انتهای پارک یک سینمای چهار بعدی تاسیس کرده اند که هیجان خاصی را بازدید شما می بخشد.رو به روی این سینما ، پردیس سینمایی ملت قرار دارد که دارای سازه ای جالب و تماشایی است.این سینما دارای 5 سالن است که انتخاب فیلم مورد نظرتان را آسان می کند.
بازدیدکنندگان برای دسترسی به پارک ملت می توانند از اتوبوس های BRT استفاده کنند.اتوبوس های مسیر تجریش-راه آهن و یا چهار راه پارک وی-راه آهن سوار شوید در ایستگاه نیایش پیاده شوید و به پارک ملت برسید.اگر هم می خواهید با تاکسی خودتان را به این پارک برسانید می توانید با تاکسی هایی که به سمت پایانه ونک می روند بروید و از آن جا به بعد سوار اتوبوس های به سمت شمال شوید و در ایستگاه نیایش پیاده شوید.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور قشم نوروز 99
3 شب
تابان
آرشین پرواز
29 اسفند - 7 فروردین

تور کیش نوروز 99
3 شب
کیش ایر
آذربال ایرانیان
1 فروردین - 7 فروردین

تور کیش 3 اسفند 98
3 شب
تابان
فرشته طلایی پارس
3 اسفند - 6 اسفند

تور زمینی مشهد اسفند 98
2 شب
قطار 6 تخته لوکس
معراج گشت
2 اسفند - 8 اسفند

تور قشم نوروز 99
3 شب
ایران ایر تور
آذربال ایرانیان
28 اسفند - 2 فروردین

تور زمینی مشهد نوروز 99
3 شب
ایران ایر تور
سیف گشت
3 فروردین - 6 فروردین

تور کیش 10 اسفند 98
3 شب
زاگرس
وقت سفر
10 اسفند - 13 اسفند

تور ترکیبی مشهد 9 اسفند 98
3 شب
تابان
همیشه سفر
9 اسفند - 12 اسفند

تور یزد 9 اسفند 98
3 شب
ایران ایر
همیشه سفر
9 اسفند - 12 اسفند

تور قشم 3 اسفند 98
3 شب
زاگرس
افق بال فرشتگان
3 اسفند - 6 اسفند