بزرگ ترین آکواریوم خاورمیانه

📅 بروزرسانی : ۲۳ مهر ۱۳۹۷ بازدید : 2157
شاید با خود تصور کنید که بزرگ ترین آکواریوم خاورمیانه در شهر دبی قرار دارد اما باید بدانید که بزرگ ترین آکواریوم خاورمیانه به تازگی در منطقه آزاد انزلی تأسیس شده است و ما در این مقاله قصد داریم این آکواریوم را به گردشگران تور شمال و کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
 
 
آکواریوم انزلی
 
 
بزرگ ترین آکواریوم خاورمیانه در مجموعه تفریحی شهر انزلی واقع شده است، باید بدانید هزینه ساخت این مجموعه بیش از 30 میلیون یورو بوده است و سرمایه گذاران این پروژه یکی از شرکت های کشور ترکیه می باشد.
در این مجموعه علاوه بر بزرگ ترین آکواریوم خاورمیانه بزرگ ترین باغ پرندگان کشور نیز وجود دارد که گردشگران تور شمال می توانند از آن بازدید کنید.
 
 
آکواریوم بزرگ انزلی
 
 
پیش از تأسیس آکواریوم انزلی ، آکواریوم دبی در دبی مال بزرگ ترین آکواریوم منطقه خاورمیانه به شمار می ِآمد اما امروز آکواریوم انزلی با دارا بودن تونلی به طول 40 متر این عنوان را به خود اختصاص داده است.
گردشگران تور شمال باید بدانند که در آکواریوم انزلی گونه های مختلفی از آبزیان نگهداری می شوند و وجود تونل در دل این آکواریوم باعث شده که گردشگران بتوانند به راحتی این موجودات زیبا و گاهاً عجیب را از نزدیک مشاهده کنند.
خوب است بدانید که امکانات بسیاری در مجموعه تفریحی انزلی برای رفاه بازدیدکنندگان وجود دارد همچنین لازم به ذکر است که گردشگران تور شمال در صورت تمایل می توانند به ماهی ها و آبزیان موجود در آکواریوم انزلی غذا بدهند.
اگر قصد سفر با تور شمال و بازدید از آکواریوم انزلی را دارید باید بدانید که این مجموعه همه روزه از ساعت 11 صبح تا 21:30 شب آماده پذیرایی و ارائه خدمات به بازدید کنندگان می باشد.
از آبزیانی که در این آکواریوم نگهداری می شود می توان به کوسه ها، لاکپشت ها، انواع ماهی ها و غیره اشاره کرد.
 
 
بزرگ ترین آکواریوم در خاورمیانه
 
 
به طور کلی این آکواریوم یکی از بهترین جاذبه های گردشگری انزلی می باشد و بازدید از آن را به تمامی گردشگران تور شمال توصیه می کنیم.
 
زمان بازدید آکواریوم انزلی
گردشگران برای بازدید از آکواریوم انزلی می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب یه این آکواریوم رفته و از این جاذبه تماشایی دیدن کنند،
 
آدرس آکواریوم انزلی
آدرس: داخل فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی، پشت مجتمع تجاری ونوس، جنب باغ پرندگان.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22495-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88%D9%85-%D8%AE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-

امتیاز 5 از 5 | از بین 107 کاربران به بزرگ ترین آکواریوم خاورمیانه