دنج ترین کافه های اصفهان

📅 بروزرسانی : ۱۹ مهر ۱۳۹۷ بازدید : 403
شهر اصفهان، یکی از تاریخی ترین و زیباترین شهر های ایران می باشد. جاذبه های گردشگری بسیار زیاد اصفهان باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از شهر های مختلف ایران و دیگر کشور ها برای بازدید از این شهر، تور اصفهان را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر کافه های بسیاری وجود دارد. همچنین کافی شاپ مناسب برای تولد در اصفهان هم وحود دارد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم به بررسی دنج ترین کافه های اصفهان بپردازیم.
کافه فرهنگ اصفهان: کافه فرهنگ واقع در طبقه پایین پل چوبی در شهر اصفهان واقع شده است. طراحی فضای داخلی این کافه بسیار زیبا بوده و ساختمان کافه یکی از بنا های سنتی و قدیمی در این شهر محسوب می شود. کافه فرهنگ نوشیدنی ها و خوراکی های خوش طعم و متنوعی را برای گردشگران تور اصفهان سرو می کند. محیط آرام و دلنشین این کافه باعث شده که به عنوان یکی از دنج ترین کافه های اصفهان شناخته شود.
 
 
کافه رادیو: این کافه در خیابان چهارباغ در شهر اصفهان واقع شده و در سال 1389 شروع به کار کرده است. فضای داخلی این کافه به کافه های موجود در کشور های اروپایی شباهت بسیاری دارد. گردشگران تور اصفهان می توانند در کنار صرف نوشیدنی خود از کتاب های موجود در این کافه استفاده کنند. قوانین جالب این کافه باعث محبوبیت آن شده است. برای مثال در کافه رادیو نباید از تلفن همراه خود استفاده کنید، همین امر باعث شده فضای آرام این کافه مکان مناسبی برای استراحت و دوری از فضای مجازی باشد.
 
 
کافه میوه: این کافه در خیابان شیخ صدوق واقع شده است. فضای داخلی کافه میوه دارای طراحی بسیار زیبا بوده و برخی تزئینات داخلی آن به میوه های مختلف شباهت دارد.  کافه میوه نوشیدنی ها و دسر های خوش طعم و با کیفیت را برای گردشگران تور داخلی سرو می کند. نور پردازی زیبا و فضای لوکس این کافه باعث محبوبیت آن در بین گردشگران شده است.
 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22487-%D8%AF%D9%86%D8%AC-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به دنج ترین کافه های اصفهان