مدرن ترین هتل های تایلند

تایلند کشوری توریستی می باشد و هتل های لوکس بسیاری را در خود جای داده است، ما در این مقاله قصد داریم مدرن ترین هتل های تایلند را به گردشگران این شهر و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا مدرن ترین هتل های تایلند را بشناسید.
 
 
هتل های برتر تایلند
 
هتل های تایلند
 
هتل ایتاس تایلند
 
هتل ایتاس لومپینی
 
هتل ایتاس در تایلند
 
 

هتل ایتاس لومپینی (Hotel Aetas Lumpini)

این هتل که در مرکز شهر بانکوک قرار دارد یکی از لوکس ترین و مدرن ترین هتل های تایلند به شمار می آید، هتل ایتاس لومپنی دارای 203 اتاق بسیار شیک بوده و امکانات رفاهی متعددی را به مسافران خود ارائه می دهد.
طراحی این هتل بسیار لوکس و منطبق بر معماری روز دنیا می باشد و گردشگران تور تایلند می توانند اقامتی راحت را در این هتل تجربه کنند.
 
 
هتل پولمن یانکوک
 
هتل پولمن بانکوک چی
 
 
هتل پولمن تایلند
 
 

هتل پولمن بانکوک جی (Hotel Pullman Bangkok G)

این هتل لوکس نیز در شهر بانکوک واقع شده است و با ارائه خدمات با کیفیت و دارا بودن ساختمان و اتاق هایی بسیار شیک توانسته است در لیست مدرن ترین و بهترین هتل های تایلند قرار بگیرد. 
این هتل دارای ساختمانی بسیار لوکس، اتاق های زیبا، استخر های مدرن و رستوران های شیک می باشد و گردشگرانی که این هتل را برای اقامت در تایلند انتخاب می کنند اقامتی لوکس و راحتی خواهند داشت.
 
 
هتل آماری
 
هتل آماری واترگیت بانکوک
 
هتل آماری واترگیت تایلند
 
هتل آماری در تایلند
 
 

هتل آماری واترگیت بانکوک (Hotel Amari Watergate Bangkok)

این هتل که در شهر بانکوک کشور تایلند قرار دارد و از دیگر هتل های لوکس تایلند به شمار می آید، این هتل تمامی امکانات رفاهی و تفریحی نظیر استخر، سونا، جکوزی، اتاق های لوکس و غیره را به مسافران خود ارائه می دهد. به طور کلی این مجموعه گزینه مناسبی برای اقامت گردشگران تور تایلند می باشد
 
 
هتل سنترا گرند تایلند
 
هتل سنترا گرند ات
 
هتل سنترال ورد تایلند
 
هتل های برتر تایلند
 
 

هتل سنترا گرند ات سنترال ورد (Hotel Centara Grand At Central world)

این هتل بسیار خاص و زیبا در شهر بانکوک قرار دارد و با معماری زیبایی که دارد توانسته نظر گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب کند، این هتل 5 ستاره بزرگ دارای بنایی بسیار لوکس و مدرن می باشد و امکانات رفاهی بسیار باکیفیتی را به مسافران خود ارائه می دهد امیدواریم این مقاله در سفر با تور تایلند برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما