جاذبه های گردشگری شیراز


حمام وکیل:
حمام وکیل یکی از جاذبه های گردشگری شیراز می باشد که از اهمیت بسیاری برای ایرانیان برخوردار می باشد، این حمام که متعلق به دوران زندیه می باشد یکی از بهترین و زیبا ترین نمونه های معماری سنتی ایرانی بوده و در ساخت آن از فناوری های بسیار پیشرفته برای آبرسانی استفاده شده است.
اگر قصد سفر به شیراز را دارید بازدید از این بنای زیبا را فراموش نکنید.
ارگ کریم خانی:
ارگ کریم خانی یکی از بهترین جاذبه های موجود در شهر شیراز می باشد که در خیابان کریم خان و در مرکز شهر قرار دارد این ارگ در سال 1108 به دستور کریم خان زند ساخته شده است. این مجموعه برای زندگی پادشاه ساخته شده بود و به همین جهت دارای ساختمان بسیار محکمی می باشد.
دریاچه مهارلو:
شهر شیراز از نظر تنوع جاذبه های که در آن وجود دارد مثال زدنی می باشد و گردشگران تور شیراز می توانند از انواع جاذبه ها تاریخی و طبیعی دیدن کنند.
دریاچه مهارلو یکی از جاذبه های طبیعی موجود در استان فارس می باشد که دارای آب های صورتی رنگ می باشد، خوب است بدانید علت رنگ این دریاچه وجود جلبک های قرمز رنگ در آن می باشد. 
مسجد نصیرالمک:
این مسجد یکی از بهترین و زیبا ترین مسجد های ایران می باشد و دارای نمای صورتی رنگ می باشد، رنگ و نمای این مسجد به گونه ای است که نظر تمامی گردشگران تور شیراز را به خود جلب می کند، پنجره های رنگارنگ موجود در این مسجد نمای بسیار خاصی به شبستان این مجموعه بخشیده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های گردشگری شیراز

نظرات کاربران

دانوش 14 مهر 97
2
از نظر من که تموم جاذبه های گردشگری شیراز زیبا و دیدنی هستند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.