جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز شهری تاریخی و بسیار دیدنی می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است در این بخش قصد داریم برخی جاذبه های گردشگری شیراز را به گردشگران این شهر و همچین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
 
حمام وکیل:
حمام وکیل یکی از جاذبه های گردشگری شیراز می باشد که از اهمیت بسیاری برای ایرانیان برخوردار می باشد، این حمام که متعلق به دوران زندیه می باشد یکی از بهترین و زیبا ترین نمونه های معماری سنتی ایرانی بوده و در ساخت آن از فناوری های بسیار پیشرفته برای آبرسانی استفاده شده است.
اگر قصد سفر به شیراز را دارید بازدید از این بنای زیبا را فراموش نکنید.
ارگ کریم خانی:
ارگ کریم خانی یکی از بهترین جاذبه های موجود در شهر شیراز می باشد که در خیابان کریم خان و در مرکز شهر قرار دارد این ارگ در سال 1108 به دستور کریم خان زند ساخته شده است. این مجموعه برای زندگی پادشاه ساخته شده بود و به همین جهت دارای ساختمان بسیار محکمی می باشد.
دریاچه مهارلو:
شهر شیراز از نظر تنوع جاذبه های که در آن وجود دارد مثال زدنی می باشد و گردشگران تور شیراز می توانند از انواع جاذبه ها تاریخی و طبیعی دیدن کنند.
دریاچه مهارلو یکی از جاذبه های طبیعی موجود در استان فارس می باشد که دارای آب های صورتی رنگ می باشد، خوب است بدانید علت رنگ این دریاچه وجود جلبک های قرمز رنگ در آن می باشد. 
مسجد نصیرالمک:
این مسجد یکی از بهترین و زیبا ترین مسجد های ایران می باشد و دارای نمای صورتی رنگ می باشد، رنگ و نمای این مسجد به گونه ای است که نظر تمامی گردشگران تور شیراز را به خود جلب می کند، پنجره های رنگارنگ موجود در این مسجد نمای بسیار خاصی به شبستان این مجموعه بخشیده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جاذبه های گردشگری شیراز

دانوش 14 مهر 97
2
از نظر من که تموم جاذبه های گردشگری شیراز زیبا و دیدنی هستند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما