امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تفریحات پاتایا

تفریحات پاتایا

در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم تفریحات پاتایا را به شما معرفی کنیم. لذت بردن از تفریحات پاتایا، یکی از بهترین قسمت های سفر به این شهر زیبا می تواند باشد. با ما همراه باشید تا با تفریحات پاتایا آشنا شوید. پاتایا یکی از شهر های توریستی جهان می باشد و سالانه گردشگران ‏زیادی از مناطق مختلف جهان به این شهر سفر می کنند به همین خاطر در این مقاله قصد ‏داریم تفریحات پاتایا را برای گردشگران تور پاتایا شرح دهیم.
1. پارک آبی رامایانا پاتایا
پارک آبی رامایانا پاتایا، یکی ازمهیج ترین پارک های آبی پاتایا می باشد، که در لیست بهترین تفریحات پاتایا قرار دارد که در جنوب این شهر واقع شده است. این پارک آبی، بزرگ ترین پارک آبی تایلند نیز محسوب می گردد. پارک آبی رامایانا پاتایا در می ماه سال 2016 میلادی افتتاح گردیده است و در واقع جدیدترین پارک آبی تایلند نیز به شمار می آید. پارک آبی رامایانا پاتایا شامل یک زمین بازی آبی بسیار وسیع به مساحت حدود 185 هزار مترمربع می باشد. در پارک آبی رامایانا پاتایا وسایل مختلفی تعبیه شده است که تمامی گروه های سنی می توانند در این پارک آبی نهایت لذت را ببرند به همین خاطر به گردشگران تور پاتایا پیشنهاد می شود حتما در هنگام سفر خود به این شهر زمانی را برای خاطره سازی در این مجموعه اختصاص دهند.
2. گلف
بازی گلف یکی از مهیج ترین تفریحاتی است که بسیاری از افراد آن لذت می برند، به همین دلیل به گردشگران تور تایلند که به بازی گلف علاقه دارند پیشنهاد می شود در زمان سفر خود به این شهر به زمین های گلف آن نیز سری بزنند، زیرا شهر پاتایا دارای 30 زمین گلف مختلف می باشد که بعضی از آن ها ساده و بعضی از آن ها حتی 18 حفره هستند. زمین گلف سیام یکی از معروف ترین آن ها می باشد، این زمین گلف مطابق با کلاس و استاندارد های جهانی ساخته شده و هر سال میزبان تورنمنت هوندا می باشد. پاتایا به دلیل تنوع انتخاب زمین، خوب بودن شرایط و آب و هوا، کیفیت بالای زمین ها و هزینه ارزان، محبوب گلف بازها می باشد.
درج نظر