نخستین پارک آبی روباز ایران

تم پارک آبی اوشن که نخستین پارک آبی روباز ایران بیش از 5 هکتار وسعت دارد و یکی از بزرگ ترین پارک های آبی منطقه به شمار می آید.
در این پارک امکانات تفریحی بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از استخر های شنا، راید های متعدد، اسپا، رستوران، کافه و فروشگاه.
خوب است بدانید بانوان نیز می توانند به نخستین پارک آبی روباز ایران رفته و از تفریحات موجود در آن استفاده کنند.
تم پارک ها به این گونه هستند که افراد تصور می کنند در یک داستان خیالی وارد شده اند و شروع به تفریح در قالب آن داستان می کنند، داستان تم پارک آبی اوشن به اینگونه است که گروهی از دزدان دریایی به جزیره ای حمله می کنند و رهبر این دزدان دریایی سایان نام دارد، از طرفی سه تن از ساکنان جزیره به نام ها پولاد، ماهان و باشو تصمیم می گیرند با دزدان دریایی جنگیده و جزیره خود را پس بگیرند.
لازم به ذکر است که مرتفع ترین سرسره منطقه در پارک آبی اوشن قرار دارد، این سرسره که پیچالوپ نام گذاری شده است بیش از 24 متر ارتفاع دارد و گردشگران تور کیش می توانند اوج لذت و هیجان را هنگام استفاده از این سرسره تجربه کنند.
به طور کلی در پارک آبی اوشان 4 استخر شنا با نام های آبتین، آبان، رابو و دینگو وجود دارد همچنین لازم به ذکر است حدود 300 نفر به طور همزمان می توانند از خدمات رفاهی موجود در این پارک آبی استفاده کنند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کیش برای گردشگران مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز نخستین پارک آبی روباز ایران
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
پیمان نظری 20 دی 97
2
خیلی خوبه که بلاخره نخستین پارک آبی روباز ایران رو ساختن اما وقتی فقط خانمم می تونی دخترم رو ببره اینجا، من از این لذت محرومم که با خانوادم خوش باشم اینجا
بهناز 8 مهر 97
3
نخستین پارک آبی روباز ایران بی نهایت پارک خوبیه به خصوص برای بانوان
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.