آبشاری در قلب بهشت

آبشار لوه در گلستان که به آبشاری در قلب بهشت معروف است یکی از جاذبه‌های تفریحی پر طرفدار استان گلستان محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این جاذبه گردشگری بسیار زیبا در اختیار گردشگران تور شمال و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
 
 
 
آبشار زیبا
 

آبشار لوه

آبشار لوه یا همان آبشاری در قلب بهشت در 20 کیلومتری گالیکش و در 5 کیلومتری جاده اصلی گلستان - مشهد و در کنار روستایی به نام لوه، در جنگلی انبوه با درختان پهن برگ واقع شده است. همجواری این آبشار با پارک جنگلی گلستان ارزش ویژه ‌ای به آن بخشیده است.
 
 
آبشار جگل گلستان
 
 
گالیکش آبشارهای متعددی دارد که در این میان آبشار لوه با 75 متر ارتفاع از آبشارهای دیدنی و کم ‌نظیر استان گلستان و در روستای لوه است، به همین منظور به گردشگرانی که با تور شمال به این منطقه سفر می کنند پیشنهاد می شود حتما از این آبشار بی نظیر دیدن کنند. شاید برای بسیاری جالب باشند که بدانند، روستای لوه حدود 600 نفر جمعیت دارد که ساکنان آن عمدتا از طریق کارگری امرار معاش می ‌کنند.
 
 
آبشاری زیبا در دل بهشت
 
 
آبشار لوه در امتداد يک شيب پلکاني به صورت طبيعی از صخره ها فرو می ريزد و دارای پنج طبقه می باشد که در داخل دره ای به عمق 35 متر و پوشيده از درختان جنگلی از قبيل ممرز، افرا توسکا واقع شده و در فصول بهار و تابستان، محيط زيبايی برای استراحت مشتاقان طبيعت فراهم می کند. 
 
 
آبشار لوه
 
 
آبشار لوه و آبشار کوه سنگی که در فاصله دو کیلومتری جنوب روستای لوه و در 24 کیلومتری شرق گالیکش واقع شده اند که در صورت توجه و سرمایه گذاری می توانند از مناطق خوب گردشگری استان گلستان باشند .
 
 
 
آبشار لوه
 
 
با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور شمال پیشنهاد می شود که در هنگام سفر خود به آبشار لوه که به تنها آبشاری در قلب بهشت معروف است، بازدید کنند. گردشگران می توانند برای رفتن به این آبشار از تور طبیعت گردی و یا تور لحظه آخری نیز استفاده کنند و سفری به یاد ماندنی برای خود و هم سفرانشان رقم بزنند.
 
 
آبشار گلستان
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما