امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین تفریحات مهیج تایلند

بهترین تفریحات مهیج تایلند

تایلند یکی از محبوب ترین کشورهای توریستی جهان می باشد که تفریحات و جاذبه های دیدنی زیادی دارد و سالانه گردشگران زیادی را از اقصی نقاط جهان پذیرا می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا بهترین تفریحات مهیج تایلند را نام ببریم.

شهربازی کیدزانیا یک محیط تفریحی فوق العاده برای کودکان می باشد که در سال 1999 در منطقه پاتوم ون احداث گشت. گردشگران تور بانکوک با بردن فرزندان خود به این شهربازی آن ها را با دنیای واقعی که در دوران بزرگسالی در انتظارشان می باشد آشنا می کنند.

یکی از زیباترین مکان های تفریحی تایلند باغ رز بانکوک است. این باغ خوش منظر که جلوه ی بی نظیری به شهر بخشیده، حدود 750 کیلومتر مربع می باشد و علاوه بر گل های رز بی شمار، گل های کوکب و میخک را نیز در خود جای داده است.

یکی از بهترین تفریحات مهیج تایلند دهکده فیل ها در شهر پاتایا می باشد. این دهکده جذاب در سال 1973 با هدف نگه داری از فیل های ناتوان ساخته شد و هم اکنون مورد توجه گردشگران تور پاتایا قرار گرفته است.

ساحل ریلی تایلند ساحلی چشم نواز است که در شهر کرابی قرار دارد و 4 ساحل را شامل می شود. گردشگران تور تایلند به وسیله قایق هایی که در نظر گرفته شده است، می توانند به این منطقه بکر و دلنشین بروند.

جنگل های پرا بنگ کرام یک نمونه دیگر از بهترین تفریحات مهیج تایلند می باشد. این جنگل بسیار زیبا علاوه بر گونه های گیاهی متنوع، حدود 300 نوع پرنده نادر را در خود جای داده است. علاوه بر این، 3 چشمه آب گرم نیز در این جنگل وجود دارد که گردشگران می توانند از آن ها بهره مند شوند. 
درج نظر