عمیق ترین استخر دنیا

📅 بروزرسانی : ۶ مرداد ۱۳۹۷ بازدید : 1132
در بین ورزش های متنوع و گوناگونی که شناخته شده است، شنا کردن همواره طرفداران خاص خود را دارد که برخی از آن ها برای تجربه کردن استخرهای باکیفیت مسافت های طولانی را می پیمایند و حتی به کشورهای دیگر سفر می کنند.
 
 
عمیق ترین استخر دنیا
 
 

استخر مونتگروتو ترمه ایتالیا

عمیق ترین استخر دنیا در هتل "مونتگروتو ترمه" در کشور ایتالیا واقع شده است که گردشگران تور ایتالیا  استقبال بی نظیری از آن کرده اند. این استخر هیجان انگیز دارای عمق حدود 40 متر است که این میزان با یک ساختمان دوازده طبقه برابری می کند و طراحی خاص آن توسط (امانوئله بوارتی) انجام شده است.
 
 
عمیق ترین استخر دنیا
 
 
این استخر شورانگیز که استخر Y-40 نامیده می شود، 3 چاله و 2 حوضچه دارد و دمای آب آن همواره 33 درجه سانتی گراد است و شنا کردن در آن لحظات خوشی را برای گردشگران تور ایتالیا به ارمغان می آورد. یکی از امکانات ویژه ای که در عمیق ترین استخر دنیا وجود دارد، امکان غواصی بدون بهره بردن از کپسول اکسیژن می باشد که مورد توجه غواصان حرفه ای قرار گرفته است. سکوهای مختلف این استخر دارای عمق های حدود 1.5 تا 18 متری می باشد که گردشگران تور اروپا در صورت به همراه داشتن کپسول اکسیژن می توانند دقایقی در این اعماق بمانند و لذت ببرند. بعد از طی کردن این سکوها، با یکی از بخش های مهیج این استخر مواجه می شوید که تونلی کم عرض با طول حدود 21 متر است و وقتی به انتهای این بخش می رسید می توانید کلمه Y-40 را که بر کف استخر حک شده ببینید.
 
 
عمیق ترین استخر
 
 
در عمیق ترین استخر دنیا سازه هایی همانند غار وجود دارد که برای تمرین کردن غواصان ماهر در نظر گرفته شده است. در قسمت فوقانی این استخر مکانی مخصوص برای آفتاب گرفتن وجود دارد که علاقه مندان می توانند از آن بهره ببرند. لازم به ذکر است که بگوییم آب این استخر از نوع معدنی می باشد. 
 
 
پر عمق ترین استخر دنیا
 
استخر دنیا
 
عمیق ترین استخر در دنیا
 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره عمیق ترین استخر دنیا

ایمان مرداد 1397
19 نفر پسندیدند
وااااااااااای پسر عمیق ترین استخر دنیا چقدر خفن بود فشار آب زیاد نیست

lahzeakhar.com/news/22399-%D8%B9%D9%85%DB%8C%D9%82-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%B1-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به عمیق ترین استخر دنیا