امتیاز 5 از 5 | از بین 105 امتیاز دهنده به بهترین تفریحات ایروان

بهترین تفریحات ایروان

شهر ایروان در سال های اخیر به یکی از مقاصد محبوب گردشگری در میان ایرانیان ‏تبدیل شده است و سالانه افراد زیادی با تور ایروان به این شهر سفر می کنند از این رو ‏ما در این مقاله قصد داریم بهترین تفریحات ایروان را به گردشگران تور ایروان و همچنین ‏کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
باشگاه و پارک آبی دنیای آب: 
یکی از بهترین تفریحات ایروان پارک آبی دنیای آب یا ‏jrashkhar‏ می باشد که با دارا ‏بودن مساحتی غالب بر ‏‎7‎‏ هکتار در منطقه نور نورک ایروان و در خیابان میاسنیکیان واقع ‏شده است. 
از امکاناتی که در این مجموعه به گردشگران تور ایروان ارائه می شود می توان به استخر ‏VIP، انواع ورزش ها و بازی های آبی، سرسره های آبی، و غیره اشاره کرد. 
خوب است بدانید در فصل زمستان استخر رو باز این مجموعه به پیست اسکی تبدیل ‏شده و گردشگران می توانند از آن استفاده کنند. 
پارک عشاق یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری شهر ایروان می باشد که اغلب ‏گردشگران از آن دیدن کرده و به تفریح در پارک می پردازند. خوب است بدانید این پارک دارای فضای سبز، آبشار و گونه های گیاهی متعددی می باشد.
یکی دیگر از بهترین تفریحات ایروان مجموعه پلی سیتی می باشد. 
اگر قصد سفر با تور ایروان را دارید رفتن به پلی سیتی را فراموش نکنید چرا که در آن ‏امکاناتی تفریحی متعددی وجود دارد برخی از این امکانات عبارتند از زمین بولینگ، زمین ‏گلف، کلوب بیلیارد، دوچرخه سواری، کارتینگ، انواع رستوران و غیره. 
اگر از علاقمندان به ورزش گلف هستید باشگاه گلف آرارات بهترین انتخاب برای شما می ‏باشد. این مجموعه با هدف توسعه ورزش گلف در شهر ایروان تأسیس شده است و ‏امروزه به یکی از بهترین تفریحات ایروان تبدیل شده است.  
امیدواریم این مقاله در سفر با تور ایروان و تفریح در این شهر برایتان مفید واقع شود. 

نظرات مردم درباره بهترین تفریحات ایروان

دانیال شریفی 21 تیر 97
0
به نظر من بهترین تفریحات ایروان پارک آبیش هست
درج نظر