بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی


یکی از مراکز تفریحی بسیار هیجان انگیز در شهر دبی، شهر بازی آی ام جی وردز او ادونچر (IMG Worlds of Adventure) است که بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی به شمار می آید. این شهر بازی هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان وسایل بازی متنوعی دارد، تفریحات این شهر بازی حس هیجان و نشاط را در شما ایجاد می کند. وسعت این شهر بازی حدوداٌ 140 هزار متر مربع می باشد، این مجموعه گنجایش 20 هزار نفر را در روز دارد.

ساخت این شهر بازی هزینه ای بالغ بر یک میلیارد دلار داشته است و حدود سه سال ساخت آن به طول انجامید. این شهر بازی وسعتی به بزرگی ‏‏28 زمین فوتبال دارد که در آن 22 وسیله بازی قرار گرفته است. ترن هوایی این شهر بازی خود یکی دیگر از چیز هایی است که رکوردی را در شهر دبی به خود اختصاص داده است، این ترن هوایی بلند ترین و سریع ترین ترن هوایی در امارات لقب گرفته است، به دلیل تمامی این شرایط گردشگران فراوانی با تور دبی به این شهر سفر می کنند تا از این شهر بازی مهیج بازدید کنند.

علاوه بر وسایل بازی، در این شهر بازی حدود 28 رستوران و 25 فروشگاه نیز وجود دارد. این شهربازی در فضای بسته دارای تهویه کننده هوا نیز می باشد تا در ‏فصل گرم بازدیدکنندگان دچار مشکل نشوند.‏‏ ‏تمامی وسایل بازی این شهر بازی از شخصیت های محبوب کارتون های معروف دنیا الگو گرفته است. جالب است بدانند که شهر بازی آی ام جی بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی به حساب می آید به همین خاطر این مجموعه هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور دبی به این شهر زیبا سفر می کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
کرمی 10 تیر 97
1
واااااااااااااااای بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی چقدر هیجان انگیزه من که خیلی لذت برم تور دبی بخوام بخرم بلیط این پارک هم تهیه می کنند؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.