امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی

بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی

شهر دبی یکی از زیبا ترین شهر ها و نقاط گردشگری در کشور امارات متحده عربی به شمار می رود. به خصوص این که اگر در سفر به دبی کودکی همراه خود داشته باشید، شهر دبی با داشتن تفریحات و مراکز گردشگری مناسب برای کودکان یک مقصد توریستی ایده آل به شمار می رود.
یکی از مراکز تفریحی بسیار هیجان انگیز در شهر دبی، شهر بازی آی ام جی وردز او ادونچر (IMG Worlds of Adventure) است که بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی به شمار می آید. این شهر بازی هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان وسایل بازی متنوعی دارد، تفریحات این شهر بازی حس هیجان و نشاط را در شما ایجاد می کند. وسعت این شهر بازی حدوداٌ 140 هزار متر مربع می باشد، این مجموعه گنجایش 20 هزار نفر را در روز دارد.
ساخت این شهر بازی هزینه ای بالغ بر یک میلیارد دلار داشته است و حدود سه سال ساخت آن به طول انجامید. این شهر بازی وسعتی به بزرگی ‏‏28 زمین فوتبال دارد که در آن 22 وسیله بازی قرار گرفته است. ترن هوایی این شهر بازی خود یکی دیگر از چیز هایی است که رکوردی را در شهر دبی به خود اختصاص داده است، این ترن هوایی بلند ترین و سریع ترین ترن هوایی در امارات لقب گرفته است، به دلیل تمامی این شرایط گردشگران فراوانی با تور دبی به این شهر سفر می کنند تا از این شهر بازی مهیج بازدید کنند. 
علاوه بر وسایل بازی، در این شهر بازی حدود 28 رستوران و 25 فروشگاه نیز وجود دارد. این شهربازی در فضای بسته دارای تهویه کننده هوا نیز می باشد تا در ‏فصل گرم بازدیدکنندگان دچار مشکل نشوند.‏‏ ‏تمامی وسایل بازی این شهر بازی از شخصیت های محبوب کارتون های معروف دنیا الگو گرفته است. جالب است بدانند که شهر بازی آی ام جی بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی به حساب می آید به همین خاطر این مجموعه هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور امارات به این شهر زیبا سفر می کنند.

نظرات مردم درباره بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی

کرمی 10 تیر 97
1
واااااااااااااااای بزرگ ترین شهر بازی سر پوشیده دبی چقدر هیجان انگیزه من که خیلی لذت برم تور دبی بخوام بخرم بلیط این پارک هم تهیه می کنند؟
درج نظر