امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آداب غذا خوردن در کشورهای دنیا

آداب غذا خوردن در کشورهای دنیا

تمامی کشور ها و مناطق جهان فرهنگ و آداب و رسوم مخصوص به خود را دارند و ما ‏در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آداب غذا خوردن در کشورهای دنیا در ‏اختیار گردشگران و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. خوب است بدانید آداب غذا ‏خوردن در کشورهای دنیا بسیار متفاوت است در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از ‏این آداب آشنا شوید.

شیلی:
اگر به کشور شیلی سفر می کنید استفاده از چنگال را فراموش نکنید چرا که در این کشور ‏خوردن غذا با دست توهین به میزبان و یا اطرافیان تلقی می شود. 
تایلند:
در کشور تایلند هنگام خوردن غذا های برنجی به هیچ عنوان حق استفاده از چنگال را ‏ندارید و اگر غذا برنجی نباشد با توجه به جو حاکم می توانید از چنگال استفاده کنید.
گردشگران تور تایلند باید توجه داشته باشند که استفاده از چاقو هنگام غذا خوردن در ‏این کشور جزء نباید ها می باشد.
ایتالیا:
کشور ایتالیا به کشور غذا های خوش طعم معروف است اما پیش از سفر با تور ایتالیا ‏باید توجه داشته باشید که هنگام خوردن ماکارونی نباید آن را به قطعات کوچک تر ‏تقسیم کنیم همچنین باید بدانید که استفاده از قاشق برای خوردن ماکارونی ممنوع ‏است.
چین:
شاید با خود فکر کنید خوردن غذا تا انتها نشانه رضایت فرد از کیفیت و طعم غذا می ‏باشد اما در سفر با تور چین بهتر است مقداری از غذای خود را در ظرف باقی بگذارید. ‏این امر نشان دهنده این است که میزبان بسیار سخاوتمند بوده و بیش از اندازه به شما ‏غذا داده است.
اسپانیا:
در سفر با تور اسپانیا هنگام خوردن سوپ هرگز نان را در آن فرو نبرید چرا که ممکن ‏است مورد تمسخر مردم اسپانیا قرار بگیرید.‏
ژاپن:‏
گردشگرانی که در سفر با تور ژاپن قصد دارند غذای خود را با چپستیک نوش جان کنند ‏باید آداب غذا خوردن با آن ها را به طور کامل رعایت کنند چرا که این آداب برگرفته از ‏قوانین بودا می باشد و رعایت نکردن آن ها بی احترامی تلقی می شود.
برخی از این قوانین عبارتند از لیس نزدن چپستیک، قرار دادن آن ها به طور موازی در ‏طرفین ظرف، هنگام اتمام غذا و غیره.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با آداب غذا خوردن در کشورهای دنیا ‏بدست آورده باشید.‏

نظرات مردم درباره آداب غذا خوردن در کشورهای دنیا

امین 10 تیر 97
0
آداب غذا خوردن در کشورهای دنیا فقط قسمتی که واسه ژاپن بود خیلی جالبه چقدر سخت می گیرن خخخ ایران چطوره ؟
درج نظر